Halo 5 se na PC zatím nechystá

26. březen 2019 11:51 / Martin Nahodil / Novinky / Diskuze (2)

Když se nedávno potvrdilo, že na PC míří Halo: Master Chief Collection spolu s Reachem, tak se záhy začalo spekulovat i o portu pátého dílu. Přeci jen by to docela dávalo smysl. Když už budou na PC všechny předchozí díly, proč ne ten poslední? Vývojáři ale při posledním AMA prozradili, že s Halo 5 v souvislosti s PC zatím nemají žádné plány.

Mimo Halo 5 padaly také otázky například ohledně optimalizace. Prý nepůjde jen o prachsprostý port, ale dávají si záležet na tom, aby Halo na PC běželo co možná nejlépe. Určitě by to nebyla dobrá reklama, kdyby jedna z největších značek Microsoftu měla technické problémy.

Také bylo potvrzeno, že pro hraní není potřeba mít Windows 10. Kolekce poběží i na starších Windows 7 a podpora Windows 8 by také měla dorazit. Stále každopádně nevíme, kdy by měla Halo: Master Chief Collection vyjít, ale mělo by to být v průběhu letošního roku.

Zdroj: SegmentNext

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
2180269
MarekLucin napsal 26. 3. 2019 v 18.28

Ocelotr2.1: Souhlasim, Microsoft přichází s křížkem po funuse. Halo 3 a ODST jsem odehrál na 360 a nyní mě již rozhodně neosloví. Něco jiného by bylo, kdyby pro PC uvolnili nové Halo, nejlépe na Steamu a také Gears. Tohle pro mě nemá význam.

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr NN napsal 26. 3. 2019 v 14.20

No historie PC portů HALO a vůbec Microsoft portů velí hráčům být totálně chladní.

Halo - ok, dobrá FPS, ale STARÁ. I v novějších dílech jsou mechaniky zkostnatělé.
MS PORTY HALO na PC - exkrementy, s nehoráznejma nárokama na hardware a nulovými vylepšení grafiky. Ve světle Resident Evil 2 remake působí Halo MC collection jako rychlej CASH-IN.
HALO MASTER CHIEF COLLECTION - nefungovala na konzolích rok (multiplayer). A na PC to bude dva roky.Editováno: 26. 03. 2019 v 14.21

Nahlásit nevhodný obsah