No Man's Sky jeho autoři stále podporují

15. březen 2019 15:40 / Filip Švácha / Novinky / Diskuze (5)

Velmi ambiciózní titul No Man's Sky to ze začátku rozhodně neměl lehké. Přehnané sliby, které se ve většině případů nepodařilo splnit, byly tím hlavním důvodem, proč tomu tak tenkrát bylo, ale od té doby tahle sci-fi hra ušla pořádný kus cesty. Autorům se po letech podařilo z titulu udělat to, co jsme si všichni přáli. Konečně tedy můžeme prozkoumávat různorodé planety společně se svými kamarády.

Jestli jste si ale říkali, že to už je vše, rozhodně tomu tak není. V Hello Games si pro nás připravili další update Beyond, který by měl být dostupný někdy v létě. Tato expanze měla být původně rozdělena na tři menší, ale tým se nakonec rozhodl, že je spojí do jedné velké. Z dostupných informací víme to, že do hry přibude režim No Man's Sky Online.

Podle všeho se bude jednat o nějakou verzi multiplayeru, která by měla ponoukat hráče k tomu, aby se potkali a hráli spolu „jako nikdy předtím.“ Nevíme ale, co přesně tím autoři myslí, každopádně určitě bude vycházet z online updatu Next, díky němuž můžete vytvářet týmy až po čtyřech hráčích a následně s nimi prozkoumávat procedurálně generovaný vesmír.

 Tento režim bude obsahovat známé online prvky, zmiňují jeho tvůrci. Rovnou ale uklidňují, že v módu se neobjeví žádné mikrotransakce, bude zcela zdarma a k jeho hraní nebude zapotřebí platit předplatné. Nemusíte se tedy bát, z No Man's Sky se nestane MMO. Informace o dalších plánech, které by toto rozšíření mělo přinést, se dozvíme v průběhu příštích týdnů.

Zdroj: Eurogamer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 18. 3. 2019 v 14.52

NO MANS SKY mělo jednu jedinou nesplněnou věc po vydání a tou byl online multiplayer - nevím o jiných přehnaných slibech, o kterých autor novinky mluví. Přehnané byla očekávání hráčů,kteří si ve své choré hlavě udělali z NO MANS SKY něco jiného, než čím mělo být.

NO MANS SKY byl už po vydání nářez strávil jsem v něm 70 hodin a ani jedné nelituju. Pozdější obsah byl na úkor minimálních požadavků a po updatech můj comp přestal stíhat konkrétně po X updatech jí vůbec nespustí. Můj problém autoři za to nemůžou.

Editováno: 18. 03. 2019 v 14.56

Nahlásit nevhodný obsah

20871756
hans999 napsal 16. 3. 2019 v 09.45

tuter: Souhlas.

black.k: Mě taky ne. Bohudík. Ve skutečnosti mi to přijde teda lepší. Mám odehráno zatím 20 hodin a po tomhle updatu to plánuji zase rozehrát.

BTW.: Mohla by tam být nějaký ovladatelná loď pro více lidí.

Nahlásit nevhodný obsah

1436166
black.k napsal 15. 3. 2019 v 17.18

Stale tuter: Vazne ja nevim kdys si pustim PUVODNI TRAILER a jakykoliv MOMENTALNI VIDEO tak me to nejak nepripada podobne.....

https://www.youtube.com/watch?v=JYNriatnYkE

Nahlásit nevhodný obsah

20877968
OnlyCORE napsal 15. 3. 2019 v 16.27

tuter: A co slíbený multiplayer? Největší selling point hry. To co přinesl NEXT je v porovnání se slibem k ničemu.

Nahlásit nevhodný obsah

20863689
tuter napsal 15. 3. 2019 v 16.04

Dávno překonali všechno co naslibovali a sem zvědavej co dalšího vymyslí, těším se :-)

Nahlásit nevhodný obsah