Spyro konečně dostává podporu titulků

13. březen 2019 10:11 / Marek Selinger / Novinky / Diskuze (2)

Čtyři měsíce. Přesně tak dlouho trvalo, než vývojáři ze studia Toys for Bob dodali titulky do remasterované trilogie Spyra. Jejich přítomnost by už leckdo v dnešních hrách považoval za samozřejmost, nicméně autorům to trvalo až nepříjemně dlouho.

O vyjádření vydavatele hry k celé situaci, společnosti Activision, jsme vás informovali již krátce po vydání titulu v listopadu. Stálo v něm, že rozhodnutí nepřidat titulky do hry bylo záměrné, ale také to, že se situace může někdy v budoucnosti změnit. A to „někdy“ se děje právě teď.

Nový patch, jenž by měl být v tuto chvíli již dostupný na PS4 (na Xboxu One se objeví snad co nejdříve), přináší právě tuto fanoušky chtěnou funkcionalitu. Jeho velikost je 467MB. Titulky (hned pro několik jazyků) lze nyní jednoduše zapnout v hlavním menu hry, což znamená, že si parádní Spyro: Reignited Trilogy může užít opravdu každý.

Zdroj: PushSquare

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20925107
bluetomcat napsal 13. 3. 2019 v 14.32

Na titulky jim kašlu, kdy vyjde PC verze?

Nahlásit nevhodný obsah

20922091
Trubka napsal 13. 3. 2019 v 13.46

Hm a co kdybyste rovnou napsali, jestli je tam i čeština a ne pouze přepapouškovali zprávu z jiného zdroje? Nechcete těm věcem dávat alespoň nějakou přidanou hodnotu?

Nahlásit nevhodný obsah