Informace o DLC pro Celeste

14. leden 2019 12:00 / Filip Švácha / Novinky / Diskuze (0)

Pokud jste fanoušky skvěle přijaté plošinovky Celeste, určitě byste se ještě rádi vrátili za Madeline a prožili s ní nějaké to další dobrodružství. Už před koncem minulého roku totiž jeden ze dvou autorů hry, Matt Thorson, lákal na rozlučkové úrovně, které bychom měli mít k dispozici na začátku roku 2019. Ovšem na konkrétnější informace jsme si museli nějakou dobu počkat.

Čekání je ale u konce, protože Thorson se na svém twitterovém účtu podělil o pár detailů. Předně bohužel DLC nebude připraveno k vydání 25. ledna, tedy k prvnímu výročí hry. Má se jednat o jednu kapitolu bez B-Sides a půjde zatím o nejtěžší úrovně vůbec. Samozřejmostí jsou nové předměty a mechaniky. Nedočkáme se žádných dalších jahod, které bychom mohli sbírat, ale skvělou zprávou určitě je, že celé rozšíření bude na všech platformách zcela zdarma.

Titul je momentálně dostupný na Nintendu Switch, PlayStationu 4, Xboxu One a PC, takže pokud jste ještě nehráli, vřele doporučujeme. Doufejme, že na DLC nebudeme muset čekat nějak dlouho.

Zdroj: Gameinformer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!