Bitva mezi asasíny a templáři ve For Honor

21. prosinec 2018 09:29 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (2)

Včera jsme psali o chystaném eventu pro For Honor, v němž by se hra měla nějakým způsobem propojit se světem Assassin’s Creed. Teaser toho moc neřekl, bylo tedy potřeba počkat na další informace. Nyní je už ale jasné, že event nepřinese pouze zbraně a kosmetické prvky.

For The Creed totiž přináší poctivý crossover. Jde o nejnovější simulaci od Abstergo Industries, v níž si to mezi sebou v modifikovaném režimu Dominion rozdají asasíni a templáři. Templáři pod vedením Cesara Borgia, asasíni v čele s Eziem. Slavné postavy se ve hře objeví v momentě, kdy jeden z týmů ovládne zónu. Pro zisk bodů musí být silný generál poražen.

Frakce se během eventu nemění. Hráči však mohou rytíře, vikingy, samuraje a Wu Lin bojovníky navléknout do tematického oblečení a přidat se k frakci templářů nebo asasínů alespoň symbolicky. Na bitvu čeká také celá řada zbraní, které fanoušci série Assassin’s Creed zaručeně poznají. Tím to ale nekončí. Úprav se dočkaly také mapy, k dispozici je i skrytá čepel, takže je možné provádět zákeřné útoky. Vývojáři dokonce přidali animace odkazující na notorický známý Leap of Fate.

Asasíny nebo templáře můžete podpořit až do 10. ledna, poté speciální event končí. For Honor lze zakoupit na Xzone.

Zdroj: Tisková zpráva

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20842776
JabJab21 napsal 21. 12. 2018 v 11.39

Kde si prisel na to ze po vydani byla dobra?

Nahlásit nevhodný obsah

20921832
s.bolt napsal 21. 12. 2018 v 10.35

Strasny co se z ty hry stalo

Nahlásit nevhodný obsah