No Man’s Sky odhaluje nový update

21. listopad 2018 12:10 / Martin Nahodil / Novinky / Diskuze (3)

Po posledních aktualizacích se ze hry No Man’s Sky konečně stává to, čím měla být už při jejím vydání v roce 2016. Dnes byl představen další update jménem Visions. Vývojáři z HelloGames ho možná ještě představit nechtěli, ale neměli na výběr, když fanoušci na jejich YouTube kanále našli nezařazený trailer.

Zatímco v posledním přídavku The Abyss jsme zkoumali podmořský svět, Visions se budou týkat celého prostředí. Vývojáři cílí na to, aby planety byly ještě rozmanitější. Po updatu tak najdete ve hře 5 nových biomů, větší množství fauny a samozřejmě nesmí chybět ani všemožná stvoření.

Aby se tak často nestávalo, že narazíte na podobně vypadající planety, tak do hry přijde širší barevná paleta. I terén by měl mít více variant. To se týká také nebe a atmosféry jednotlivých planet. Dočkáme se nových fosilních zdrojů, kvůli kterým se musíte dostat hluboko pod povrch. Mimozemskou technologii pak také můžete ještě následně využít a nechybí ani zcela nové suroviny a artefakty.

V rámci celosvětové komunity pak budou hráči plnit mise. Jejich obsah jsme se zatím nedozvěděli. Pokud se vyžíváte ve stavbě základen, tak budete mít k dispozici několik nových stavebních prvků. Zatím nevíme, kdy se tohle všechno do hry dostane, ale jestli na to vývojáři půjdou stejně jako s předchozími updaty, mělo by to být během několika týdnů.

Zdroj: Eurogamer.net

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20900965
Ivann napsal 22. 11. 2018 v 12.09

Měli s tím vydáním rok počkat.. Vydělali by na tom více, protože by neměli tak pošramocenou pověst a ti kteří na tu hru čekali by nebyli zklamaní a tak znechucení na začátku, jako třeba já.

Nahlásit nevhodný obsah

20865015
Kubaxx napsal 21. 11. 2018 v 20.08

jj souhlas HelloGames se snaží to se musí ocenit.

Nahlásit nevhodný obsah

20836016
Khalashnikovf napsal 21. 11. 2018 v 13.04

Šlapou do toho parádně, už se zase teším, až u toho prosedím pár dáších desítek hodin!

Nahlásit nevhodný obsah