PUBG i PES 2019 zdarma na Xboxu

7. listopad 2018 16:14 / Marek Selinger / Novinky / Diskuze (2)

Vývojáři ze studia Bluehole asi tuší, že pozice jejich PlayerUnknown's Battlegrounds čím dál tím víc slábne. Sláva Fortnitu neustává, do toho se před pár týdny dočkali dalšího silného konkurenta v podobě módu Blackout v posledním Call Of Duty: Black Ops 4. Aby své postavení v rámci battle royale PUBG zase posílilo, chystá se již v brzké době na PS4, pokud máte však konzoli Microsoftu, neměli byste si nechat ujít aktuální nabídku.

AKTUALIZACE

Jak se zdá, původní informace byly mylné. Obě hry budou zdarma hratelné pouze od 8. do 11. listopadu, následně si je hráči budou muset zakoupit, pokud budou chtít v hraní pokračovat.

Ta spočívá v tom, že si můžete zcela zdarma stáhnout plnou verzi PUBG na Xboxu One. Stačí zabrouzdat do Microsoft Storu, přidat hru do vaší knihovny a ta bude vaše. Navždy. Vážně, v současnosti nemusíte za PUBG utratit byť jediný dolar a můžete se pustit do bitvy s ostatními hráči. Přesto byste si měli pospíšit, protože tato nabídka trvá pouze po limitovaný čas. S úplně stejnou akcí se vytasil Microsoft i ve spolupráci s KONAMI, kdy si hráči můžou stáhnout pouze dva měsíce starý PES 2019, taktéž úplně zdarma. Obě tyto akční nabídky jsou evidentně spjaty s nadcházející konferencí Xbox X018, jež se odehraje již tento pátek v Mexico City. Jak se říká, nejlepší věci v životě jsou zadarmo, takže pokud jste majiteli Xboxu One, upalujte do obchodu a přidejte si obě hry do své sbírky.

Zdroj: GearNuke

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20854147
Syca napsal 7. 11. 2018 v 16.49

Luk83: Ano, zdarma je pouze po omezeny cas, ale po pridani do knihovny zustane tvoje navzdy, jak je v novince uvedeno. Nicmene je mozne, ze dana formulace mohla nekoho zmast, proto jsem novinku upravil o dodani daneho casoveho udaje.

Nahlásit nevhodný obsah

3812987
Luk83 napsal 7. 11. 2018 v 16.45

Nevím, jak si vyložit to zdarma. Někde píšou napořád, jinde jako zkouška, tak ať si hráči asi vyberou :D

Editováno: 7. 11. 2018 v 16.52

Nahlásit nevhodný obsah