Jump Force představuje záporáka

23. říjen 2018 12:01 / Martin Nahodil / Novinky / Diskuze (0)

O Jump Force od Bandai Namco jsme v poslední době slýchali hlavně v souvislosti s odhalováním nových hratelných postav. Setká se tady opravdu velké množství hrdinů z manga příběhů, které vyšly v japonském časopise Shonen Jump. Nyní ale přichází odhalení postavy, která se ještě nikdy před tím nikde neobjevila. Seznamte se s úhlavním nepřítelem Kanem.

Na první pohled bychom řekli, že se jedná o další postavu z veleúspěšné mangy Dragon Ball a nejsme daleko od pravdy. Jeho tvůrcem je totiž Akira Torijama, který stojí za touto slavnou sérií. Pokud se proti němu budou muset spojit ti nejmocnější hrdinové Shonen Jumpu, musí mít opravdu silné schopnosti. Zatím ale není potvrzené, jestli bude jediným záporákem v celé hře.

Dle Kanea je prý potřeba obnovit náš svět a aby toho mohl dosáhnout, musí ho nejprve zničit. Zabránit mu v jeho plánech se bude pokoušet aliance několika známých postav jako je Goku z Dragon Ballu, Luffy z One Piece nebo Naruto. Je docela možné, že se na Kaneovu stranu přidají i další známé postavy z ostatních sérií. Také nám zůstává záhadou, jakou roli v celém příběhu budou hrát Kira s Ryukem z Death Notu, kteří se objevili v prvním traileru, ale nebudou hratelnými postavami.

Vydání Jump Force je plánované na únor příštího roku a vyjde na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Hru si můžete předobjednat na Xzone.cz.

Zdroj: Game Informer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!