PES 2019 dostane nové ligy, stadiony i animace

22. říjen 2018 10:28 / Filip Švácha / Novinky / Diskuze (1)

Fotbalový simulátor PES 2019 dostane 25. října update, který přinese spoustu novinek. Především si budeme moci osahat pro nás ne tak známé fotbalové kluby. Do hry totiž zavítá čínská a thajská fotbalová liga.

Kromě těchto změn se vývojáři zaměří také na umělou inteligenci. Oponenti by měli být schopni využít více taktik při útočení a gólmani se lépe vypořádají se souboji jeden na jednoho. Další úpravy se zaměří na hlavičkování a bránění. Krom toho do hry přibudou kosmetické doplňky v podobě nových kopaček od světových značek, jako například Adidas a Nike.

Zároveň si budeme moci zahrát na dvou nových stadionech. Prvním je klasický stadion Stade Luis II z Monaka, druhým pak e-sportová eFootball.Pro Arena. Navíc by mělo dojít k upravení animací obličejů u více než stovky hráčů.

Martin v naší recenzi udělil nejnovějšímu dílu této série čtyřku, takže určitě stojí za vyzkoušení. Ale ani tento ročník nepřinesl celospolečenský konsensus, který z fotbalů je lepší. Honza Bors si totiž pro změnu nemohl vynachválit nový ročník FIFA. Obě hry si můžete pořídit v e-shopu Xzone.cz.

Zdroj: GameSpot

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
15916702
Merengues9 napsal 22. 10. 2018 v 19.12

No nebylo by špatný kdyby brazilská repre měla reálné hráče.

Nahlásit nevhodný obsah