Příběh kamarádů v My Memory of Us

9. říjen 2018 13:52 / Marek Selinger / Novinky / Diskuze (0)

Pamatujete na prvoválečnou adventuru Valiant Hearts: The Great War, jež vyšla v roce 2015 a mile překvapila mnoho hráčů? V podobném duchu se nese i titul My Memory of Us, který vychází právě dnes. Při té příležitosti jsme se dočkali i launch traileru, ze kterého naléhavá atmosféra jen čiší.

My Memory of Us vypráví příběh dvou kamarádů, chlapce a dívky, kteří měli tu smůlu, že své dětství prožívají pod vládou zlých robotů v ghettu. Jedná se o jakousi připomínku Varšavy z dob druhé světové války, která tehdy byla pod nadvládou nacistů. V zásadě se jedná o adventuru, kde nebudou chybět jak pomalejší pasáže s logickými hádankami, tak i ty zběsilejší, kde ústřední dvojice bude utíkat před ústřední hrozbou. Titul vychází právě dnes pro PS4, Xbox One i PC, kde hráče potěší přítomností českých titulků. Ty měl na starost Filip Ženíšek z Comgadu, tudíž o jejich kvalitu nemáme v žádném případě obavu.

Pokud si říkáte, že My Memory of Us by se přesně hodilo pro parametry Switche, máme pro vás dobrou zprávu, hra by se časem měla dostat i na tuto platformu. Za vývojem stojí studio Juggler Games, přičemž prarodiče některých členů týmu museli zažít hrůzy varšavského ghetta na vlastní kůži, což titulu přidává na vážnosti.

Zdroj: YouTube

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!