Atomic Heart bude mít betu

9. říjen 2018 13:54 / Martin Nahodil / Novinky / Diskuze (0)

Tato hra od studia Mundfish nám svojí atmosférou připomíná úspěšnou sérii BioShock. Celkem tomu napomáhá zasazení do alternativní verze SSSR, kde se technologický pokrok poháněný komunismem dostal opravdu daleko. V záběrech tak můžete vidět nejrůznější roboty, hologramy a další futuristické věci, které zdejším lidem mají ulehčit život. Pokud vás tento námět zaujal, můžete se do hry podívat ještě před jejím vydáním. Spolu s předobjednávkou dostanete i přístup do bety.

Na stránkách vývojářů si můžete předobjednat jednu ze tří edic hry, betu ale dostanete u kterékoliv z nich. Nejen samotné vydání hry, ale i její betatest je ještě docela daleko. Plánuje se totiž na poslední čtvrtletí příštího roku.

V Atomic Heart se vžijete do role člena KGB, který musí vyšetřit incident v jedné z továren, kde vznikají ty nejmodernější vynálezy. Z ničeho nic se totiž továrna 3826 přestala hlásit a je na vás, abyste zjistili, co se vlastně stalo. Nebudeme se ale pohybovat jen v interiérech. Hra má nabídnout hned několik biomů plných nejrůznějších mechanických potvor, které se vás z nějakého důvodu snaží zabít.

Atomic Heart je také jedna z her, která bude podporovat novou technologii RTX. Jak to bude vypadat, se můžete podívat v traileru níže.

Zdroj: Worth Playing

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!