Absolver čeká expanze Downfall

13. září 2018 10:55 / Martin Nahodil / Novinky / Diskuze (1)

Bojová survival záležitost Absolver, která nedávno byla součástí nabídky her zdarma v PlayStation Plus, se dočká nového rozšíření. Studio Sloclap dnes oznámilo, že Downfall do hry přibyde 25. září a přinese s sebou několik velkých novinek.

Tou první je nový mód, který se jmenuje stejně jako samotná expanze. V něm se vypravíte do Adalianských dolů, kde budete sami nebo ve skupinkách bojovat o Gleam. Ten pak můžete využít k zisku zkušeností nebo nového vybavení. Pokaždé, když se do hraní tohoto módu pustíte, bude to trochu jiné. Nepřátelé budou silnější a může vás překvapit nový boss.

Expanze také představí nový bojový styl jménem Faejin. Ten bude určen hlavně pro zkušené hráče Absolveru, protože k jeho ovládnutí budete potřebovat pokročilé dovednosti. Faejin jako takový je inspirovaný bojovým stylem Jeet Kune Do, který používal slavný Bruce Lee. Samozřejmě k tomu patří i několik nových emotů a vybavení.

Nakonec budou upraveny souboje mezi hráči v režimu School Challenges. V něm se soutěží o co nejlepší umístění v žebříčcích, které jsou v expanzi také předělány. Ranky se budou updatovat po každé sezóně a od toho se také bude odvíjet vaše odměna. Pokud jste Absolver získali v rámci PS Plus, Downfall je další důvod, proč se do něj pustit.

Zdroj: PlayStation Lifestyle

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr2.1 napsal 17. 9. 2018 v 13.40

God Hand na vás. Hrál jsem a je to prkeňácký.

Editováno: 17. 09. 2018 v 13.41

Nahlásit nevhodný obsah