For Honor vyřazuje staré herní předměty

6. červenec 2018 17:30 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (5)

Hry poskytují lidem různé formy radosti. Radost z objevování nových světů, radost z překonávání překážek, radost z potkávání dalších lidí. Početná skupina hráčů má zase velkou radost z toho, že si může svou herní postavu hezky obléknout. Fashion je zkrátka zcela zásadní věc, také u nás v redakci se najde pár jedinců, pro něž je herní móda na prvním místě.

Vývojáři jsou si tohoto trendu samozřejmě vědomi a hráčům často dávají k dispozici desítky předmětů, s nimiž si mohou vzhled postavy vylepšit. Někdy jich je ale zkrátka příliš. Své by o tom mohli říct autoři doplňků pro For Honor. Eric Pope pracuje v Ubisoftu jako komunitní manažer, konkrétně má na starost právě fanoušky For Honor. Na Redditu oznámil, že ze hry zmizí celkem 146 herních předmětů. Důvod je jednoduchý. For Honor jich nyní obsahuje příliš velké množství a v menu je kvůli tomu velmi obtížné se orientovat.

Ubisoft se rozhodl předměty odstranit především kvůli novým hráčům, pro něž může být orientace v menu nepřehledná, neintuitivní. Zároveň je potřeba vytvořit místo pro zbrusu nové doplňky. Do hry nedávno přibylo rozšíření Marching Fire. Nové DLC by mělo oživit hru a naplnit servery, nové předměty pravděpodobně budou vycházet právě z něj.

To ale neznamená, že vyřazené doplňky zmizí nadobro. Až uzraje čas, zase se do hry vrátí. Pokud se chystáte doplnit šatní skříně vašich válečníků, máte nyní možnost zakoupit předměty připravené k vyřazení s padesáti procentní slevou. Dejte si ale pozor na módní policii. Hru si můžete zakoupit na Xzone.

Zdroj: Reddit

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20842776
JabJab21 napsal 9. 7. 2018 v 19.45

lol

Nahlásit nevhodný obsah

20922175
deeweed napsal 7. 7. 2018 v 15.47

Jinak tady je odkaz na reddit s updatem všechno je zase jinak https://www.reddit.com/r/forhonor/comments/8wl7ir/content_re moval_update/

Nahlásit nevhodný obsah

20836789
Mipe napsal 7. 7. 2018 v 14.52

Chápu to tedy dobře že odstraní předměty, které nyní hráči rádi nosí, aby jej tim donutili utrácet v budoucích DLC? To není moc hezké gesto.

Nahlásit nevhodný obsah

20882244
Bildo napsal 7. 7. 2018 v 11.35

JabJab21: Přesně. Každý ví, proč to dělají.
Nejhorší jsou ty kecy kolem. Kdyby to radši takhle blbě nekomentoval, udělal by lépe !
Proč vysloveně chtějí dělat z hráčů svých her blbce !!! ? :/
Ta hra je mrtvá, a tohle to blbé gesto to doufám nezmění !
Na té hře byli nejlepší ty renderované filmečky před vydáním.

Nahlásit nevhodný obsah

20842776
JabJab21 napsal 6. 7. 2018 v 19.56

"Ubisoft se rozhodl předměty odstranit především kvůli novým hráčům, pro něž může být orientace v menu nepřehledná, neintuitivní. Zároveň je potřeba vytvořit místo pro zbrusu nové doplňky."

Takze proste odstranej cast predmetu, a dalsi cast tam hned daj zpatky. Hm supr, nula od nuly pojde a prachy budou sypat. Novy hrac se muze jit zase klouzat.

Nahlásit nevhodný obsah