Nový přídavek se snaží oživit For Honor

12. červen 2018 13:20 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (3)

For Honor byla jedna z nejambicióznějších her Ubisoftu, do níž hráči i společnost jako taková vkládala nemalé naděje. Samotný výsledek byl rozporuplný. Nedá se říct, že by For Honor bylo špatnou hrou, ale ani hrou, u které bychom mohli vydržet nějaké výraznější penzum času. Nové rozšíření a akce, se kterou se Ubisoft vytasil, ale má změnit osud multiplayerové sekanice.

Nové DLC Marching Fire totiž přináší novou frakci, která rozšíří evropsky ražené rytíře, samuraje a brutální vikingy. Novinka je údajně vůbec tím největším a nejambicióznějším updatem, se kterým vývojáři dosud přišli. Čínská čtveřice bojovníku Wu Lin bude dostupná spolu s dalším obsahem 16. října. Tiandi, Jiang Jun, Nuxia a Shaolin mají vlastní příběhové pozadí, a autoři je spíše než jako archetypy představili jako konkrétní postavy. Více se ale o nich dozvíme až po vydání.

Tehdy se také do For Honor podívá nový režim Breach, který spočívá v dobývání hradu. Tedy, jak autoři přiznali, spočívá v tom, po čem mnoho hráčů v minulosti volalo. Zatímco hrdiny si budete muset pořídit za peníze nebo za herní měnu Steel, Breach bude pro všechny zdarma, stejně jako nové tři mapy k novému režimu určené.

A zdarma můžete získat i novou hru. Stačí si ji na Uplay na PC vyzvednout a už vám ji nikdo nevezme. Akce začíná právě teď a potrvá až do 18. června. Na ostatních platformách ale můžete využít alespoň poměrně velkorysou slevu. I když si k letošnímu únoru hru vyzkoušelo téměř osm milionu hráčů, z nichž se milion vrací pravidelně, zjevně to není dost a Ubisoft musí do hry lákat všemi možnými prostředky. Marching Fire je jedním z nich.

Zdroj: Tisková konference Ubisoft

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20874995
salvator2.0 napsal 12. 6. 2018 v 23.04

Je to pořád microtransaction fest jako při vydání? To mě tehdy od koupě odradilo.

Editováno: 12. 06. 2018 v 23.04

Nahlásit nevhodný obsah

20842776
JabJab21 napsal 12. 6. 2018 v 17.00

"se snazi ozivit For Honor". To je presne jako kdyz se v novinach pise, ze zachranari pul hodiny resuscitovali cloveka, a on bohuzel zemrel. Faktem ale je, ze ten clovek byl davno mrtvy, a zachranari se jenom snazili jeho organy udrzet v chodu, aby se mohli nekomu pozdeji transplantovat. Stejny je to s For Honor, vsichni vi, ze uz je po smrti, ted jenom nejak vyuzit co zbylo.

Nahlásit nevhodný obsah

20880185
rezz3t napsal 12. 6. 2018 v 16.55

jedine free to play mozna pomuze jinak lidi na gogu je zadarmo hra celkem dobra

Nahlásit nevhodný obsah