Uniká popisek AC Odyssey z PS store

9. červen 2018 12:34 / Zdeněk Pudivítr / Novinky / Diskuze (0)

Ubisoft nedávno potvrdil existenci Assasins Creed Odyssey, dalšího přírůstku do rozsáhlé série akčních open-world her zaměřených na historii. Do detailnějšího odhalení sice ještě dva dny zbývají, uniklý popisek z PS storu a logo hry nám však předčasně prozrazují další střípky informací.

„Uchopte kontrolu nad svým osudem a pište svou vlastní epickou odyseu jako spartský hrdina na cestě ke slávě. Zažijte neuvěřitelná dobrodružství ve světě, kde na každé volbě záleží. Odmítnuti vaší rodinou se vydáte na cestu za dobrodružstvím od vyhnaného žoldáka k spartskému hrdinovi a odhalením pravdy o vlastní minulosti.“

Popis hry naznačuje pravdivost předchozích spekulací o tom, že Assassins Creed Odyssey bude ještě odlišnější hrou než předchozí díl Origins. Zdá se, že vývojáři ještě prohloubí RPG systém hry a zahrnou do ní i možnost různých odpovědí v dialozích a různé následky hráčových akcí. Možná se nakonec potvrdí i spekulace o možnosti volby pohlaví hlavní postavy.

Jestli se nový díl opravdu odkloní od zbytku série dalšími úpravami hratelnosti se dozvíme již 11. června ve 22:00 na konferenci Ubisoftu, kterou pro vás budeme živě komentovat.

Zdroj: WCCFTech

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!