Metro Exodus odloženo o půl roku

16. květen 2018 10:18 / daniel.hlas@gmail.com / Novinky / Diskuze (3)

Ještě v prosinci minulého roku Deep Silver a 4A Games oznamovali, že jejich postapokalyptický počin Metro Exodus dorazí na podzim 2018. To už ale neplatí. Dle nejnovější zprávy je totiž vydání této očekávané hry odloženo na první čtvrtletí 2019, tedy rovnou o půl roku. Důvod odložení oznámen nebyl. Hra dorazí na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Metro Exodus nás vezme do post-apokalyptické Moskvy, do roku 2036, období nukleární zimy. Všudypřítomný mráz obývá mnoho přeživších, kteří jsou tak zoufalí, že si jdou nekompromisně po krku. My se však v roli Artyoma ujmeme vedení skupiny Sparťanských Rangerů, abychom se vydali na východ hledat život a lepší zítřky. A aby naše cesta nebyla příliš zdlouhavá, zkrátíme si cestu také použitím řady vozidel.

Tahle střílečka z pohledu první osoby nabídne prvky ukrývání i hororu. Proti nám se totiž kromě jiných přeživších pustí i zmutované příšery. Naštěstí si můžeme vycraftit řadu účinných zbraní, se kterými snad všechny blížící se hrozby přežijeme. Očekávat lze i solidní příběh, jelikož děj hry se inspiruje bestsellery spisovatele jménem Dmitrij Gluchovskij. To vše si navíc užijeme v českém jazyce. Nové Metro také využívá technologii ray-tracing, která nabídne unikátní zážitek z grafického zpracování. Pokud vás hra zaujala, můžete si ji rovnou předobjednat na Xzone.

Zdroj: Game informer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20869881
_pedrox_ napsal 16. 5. 2018 v 16.17

Corvus von Corax: mám to presne rovnako, takisto si chcem zopáknuť celý Redux pred hraním Exodus a ešte aj znova prečítať 33ku a konečne prečítať 35ku, ku ktorej som sa ešte nedostal (34ke sa vyhnem oblúkom, tá ma neskutočne nebavila), takže za mňa je tiež odklad OK :-)

Nahlásit nevhodný obsah

20881560
murof napsal 16. 5. 2018 v 15.50

nechci ma nás lebo na teba viletim a streskam ťa ako žita na to čam voul

Nahlásit nevhodný obsah

20860885
Corvus von Corax napsal 16. 5. 2018 v 15.20

Hodně jsem se těšil, ale přes ten nával novinek jsem se ještě nedostal k opáčku obou předchozích dílů, takže pohoda…

Nahlásit nevhodný obsah