For Honor bude na víkend zdarma

27. duben 2018 10:00 / Vojtěch Wantulok / Novinky / Diskuze (2)

Ze začátku obrovský hype se ani ne po měsíci proměnil v pustou prázdnotu a jen zřídka kdy nějakou zmínku. Že vám to něco připomíná? Ano, mluvím o hře For Honor. Skvělý koncept, hratelnost a grafika byly dlouho znehodnocovány špatnými servery a nestabilitou.

Vývojáři z Ubisoftu boj proti špatné online-optimalizaci nevzdali a na začátku minulého měsíce hráčům - konečně - přinesli dedikované servery a tedy kvalitnější a hlavně stabilnější požitek ze hry. A vzhledem k nedávno přidanému tréninkovému módu není lepší čas vyzkoušet si hru zdarma. Tuto příležitost budete mít na PC, PS4 a Xboxu One už příští týden, od čtvrtku do neděle.

K dispozici bude kompletní nabídka hry včetně všech multiplayerových módů a sólo kampaně. Vyzkoušet si můžete až 12 hrdinů z řad Vikingů, Samurajů a Rytířů. Veškerý nastřádaný postup vám zůstane na vašich účtech, a pakliže si hru v budoucnu zakoupíte, můžete pokračovat. Jak už bývá ve zvyku, u příležitosti volného víkendu bude hra v oficiálních obchodech k dostání se slevou 75% a to až do 15. května.

Zdroj: VG247

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876122
Roberthen napsal 28. 4. 2018 v 13.42

Ale to nie je zla hra, akurat je fakt uzko specificka a dost tazka na naucenie, aj ked sa tvari ako easy to learn hard to master, tak ak nechcete len mlatit jednym tlacitkom fakt sa treba ucit komba apod. Sak skuste a pochopite :D

Nahlásit nevhodný obsah

20842776
JabJab21 napsal 27. 4. 2018 v 11.23

For Horror.

Nahlásit nevhodný obsah