Vychází přídavek pro Assassin's Creed

23. leden 2018 10:25 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (1)

Historická akce Assassin’s Creed Origins je mezi námi již po tři měsíce, a to je již dostatečná doba k tomu, aby svět hry stihli hráči patřičně prozkoumat. Krajina hry však ještě dokončená není a stejně tak ještě tvůrci neodvyprávěli ani celý příběh. A právě k jeho další kapitole láká právě vydaná launchová ukázka.

Přídavek nese jméno The Hidden Ones, odehrává se čtyři roky po událostech základní hry a slibuje odvyprávět další část příběhu o bratrstvu asasínů. Přídavek je rovněž zasazen do nové lokace na Sinajském poloostrově, kde právě probíhá konflikt mezi Římany a rebely.

Chybět samozřejmě kromě další kapitoly příběhu nesmí také nové předměty a navýšení maximální úrovně (na 45), a to za cenu deseti dolarů (v přepočtu něco málo přes 200 korun). Tento přídavek je však pochopitelně součástí klasické permanentky.

Přídavek The Hidden Ones přichází na PS4, Xbox One i na PC právě dnes a základní hru včetně doprovodných reklamních předmětů můžete získat například na Xzone. Další přídavek jménem Curse of Pharaohs vyjde již 6. března a už 20. února do hry dorazí rovněž slibované interaktivní muzeum.

Zdroj: Shacknews, www.GameInformer.com,

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20922136
londonboycz napsal 24. 1. 2018 v 12.36

DLC jsem vcera stahnul a musim rict ze se to vse pekne povedlo a tesim se co noveho jeste najdu.Hra je urcite nejlepsi

Nahlásit nevhodný obsah