Bonusová epizoda Life is Strange vyjde 6.3.

18. leden 2018 19:59 / Kateřina Stuchlíková / Novinky / Diskuze (3)

Nad rozporuplným závěrem třídílného Before the Storm, prequelu k výborně přijaté epizodické adventuře Life is Strange, už můžeme rozjímat více než měsíc, všichni majitelé deluxe digitální edice ale ještě stále netrpělivě vyhlížejí bonusovou epizodu. Ta má podtitul Farewell a teď už víme, že vychutnat si ji budeme moci už 6.3.2018.

Farewell by mělo být rozlučkové dobrodružství v pravém slova smyslu, protože v něm budeme mít pravděpodobně poslední příležitost zahrát si za oblíbenou Maxine, hlavní hrdinku původního Life is Strange. Přídavek by se měl časově odehrávat dokonce ještě před událostmi Before the Storm, konrétně těsně před tím, než se mladinká Max odstěhuje z městečka Arcadia Bay a opustí tak i svou nejlepší kámošku Chloe.

Spolu s konkrétním datem vydání bonusové epizody byl stanoven i termín příchodu krabicových verzí Before the Storm. Pro ty, kteří se zakoupením hry vyčkávali až na vydání fyzické verze je tak omím kouzelným datem 9.3.2018. Hra se na nás chystá dokonce ve třech různých variantách krabic od obyčejné, přes limitovanou až po vinylovou. Ve všech třech verzích v krabičce samozřejmě najdete disk se hrou, výše zmiňovanou bonusovou epizodou s mladou Max Caulfield, pár oblečků navíc, ve kterých můžete s Chloe během hry zazářit a také speciální Mixtape mód, který umožní poskládat si vlastní playlist s písniček ze hry.

Nemilou zprávou je, že obyčejná edice bude z počátku dostupná jen v USA a do ostatních regionů dorazí až v pozdějším, zatím neupřesněném, termínu. Nejnablýskanější vinylová edice nabízející mimo representativnějšího provedení krabičky i soundrack na vinylových deskách, pak bude k dostání exklusivně skrze Square Enix e-shop. V našich obchodech tak bude v březnu k dispozici především limitovaná edice, obsahující navíc oproti obyčejné verzi například artbook a soundtrack na CD.

Krabicové vydání Life is Strange: Before the Storm si můžete předobjednat na xzone.cz.

Zdroj: Lifeisstrange-blog

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20860885
Corvus von Corax napsal 19. 1. 2018 v 08.24

Jo, já si taktéž počkal :-) Vyplatilo se. Jako vždy!

Nahlásit nevhodný obsah

20875576
Smaug. napsal 19. 1. 2018 v 07.23

Konečně jsem podlehl a zahrál si původní LiS. Přemýšlel jsem, jestli jít rovnou do BtS, ale raději si počkám, až to bude kompletní i s bonusovou epizodou. Snad to bude stát za to.

Nahlásit nevhodný obsah

20836016
Khalashnikovf napsal 19. 1. 2018 v 06.07

Už? Snad Až ne? :(
Takovou dobu...

Nahlásit nevhodný obsah