For Honor oblékne zimní háv

19. prosinec 2017 17:36 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (0)

Ani historická multiplayerová akce For Honor nakonec nezůstane ušetřena před tradiční vánoční aktualizací, která však má v tomto případě v porovnání s tituly ostatními lehce odlišný charakter.

Jinde sice možná přichází řeč na santovské čepice i ozdobené vánoční stromečky, zde by však takové prvky mohly působit tak trochu jako pěst na oko. A toho jsou si tvůrci pochopitelně vědomi a jejich vize vánoční aktualizace má, jak už přiložená ukázka napovídá, formu spíše neutěšené zimní krajiny, kde se to nejen hemží umíráním, ale kde to zároveň také zavání velkým průšvihem.

Ten má podobu například nového režimu Ice Brawlers, ve kterém se dva hráči utkají na ledovém jezeře na plovoucí kře. Ta přitom není zrovna z nejpevnějších a s postupem odehraného času se zároveň také rozpadá a je tedy zapotřebí mít se patřičně na pozoru a jednat především rychle.

Aktualizace jménem Frost Wind Festival do hry dorazí již pozítří a s sebou pochopitelně také přináší řadu nových prvků výbavy, náhled na něž vám už může zprostředkovat ona ukázka. Nabídka to však bude pochopitelně časově omezená a potrvá pouze do 4. ledna.

Zdroj: DualShockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!