Ubisoft láká na detaily dalších sezón Siege

20. listopad 2017 14:43 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (3)

Akce Rainbow Six Siege dorazila na trh již před koncem roku 2015, od té doby se ale stále těší velké oblibě a krom toho, že celkově oslovila již více než 20 milionů uživatelů, víme také to, že ji denně pouští více než 2 miliony hráčů po celém světě. A to je značná hráčská základna a velká kupní síla, která zní jako perfektní důvod ke kontinuální podpoře hry.

Na to konto se aktuálně dozvídáme o plánech třetího roku hry, který bude opět rozdělen do čtyř menších sezón. Ty přinesou nové postavy i mapy a již nyní víme kupříkladu to, že první část v lednu příštího roku přinese také časově omezenou událost jménem Outbreak.

Ta si bere zjevnou inspiraci ze série Call of Duty a konkrétně z jejího zombie režimu, který v tomto případě bude mít rovněž podobu kooperačního zápolení. Režim Outbreak bude ovšem dostupný pouhé čtyři týdny začátkem příštího roku a poté tento jinak zdarma dostupný režim ze hry nadobro vymizí.

Následovat bude druhá sezóna, jež bude zasazena v Itálii. Ta třetí následně přinese přepracovanou verzi dosud známé mapy (detaily prozatím nevíme) a přinese operátory ze Scotland Yardu i z amerických jednotek Delta Force. A konečně čtvrtá sezóna zavede hráče do Maroka a představí tamní specialisty.

Třetí rok jako takový slibuje přinést celkem osm nových operátorů s tím, že si je bude možné zajistit již od 12. prosince, kdy bude k dostání nový season pass. Detailní představení slibovaných map i dalších operátorů každopádně proběhne v rámci soutěžního klání Six Invitational 2018 v kanadském Montrealu, a to v polovině února příštího roku.

Zdroj: Eurogamer.net, VideoGamer.com, GameSpot, Destructoid, DualShockers, VG247

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20912893
mckaspi napsal 21. 11. 2017 v 14.41

Predator5552: zrovna v Siege nedojej :) ... sice !season! pass na každou sezónu hry není typický nikde, ale pokud máš plnou hru a ne Starter edici tak je to totálně nepotřebný kupovat :)

Nahlásit nevhodný obsah

15476429
Predator5552 napsal 21. 11. 2017 v 00.51

Ubi :-))) No jsou jasnou jedničkou v tom jak dojit hráče.
Zavedení season passu který je omezený jen na něco je novinka. The crew, Siege? For Honor.
Když ubi hru tak jedině z warezu. Kdo chce vše nemá nic!!!

Nahlásit nevhodný obsah

20880185
rezz3t napsal 20. 11. 2017 v 14.58

uprime bych to asi nestahnul ani kdyby to bylo free to play

Nahlásit nevhodný obsah