Sega oznamuje Valkyria Chronicles 4

20. listopad 2017 10:14 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (4)

Nedávné lákání na zajímavé novinky týkající se série Valkyria aktuálně nese své ovoce a fanoušci této série se dočkali oznámení plnohodnotného čtvrtého dílu série, jež v příštím roce zamíří na konzole i na PC a jež bude především ihned dostupné i u nás na západě.

Oznámení doprovází nová a komentářem doplněná ukázka, jež vypráví především o vášni pro tento projekt a o tom, čím bude tento díl hry specifický. Regulérní čtvrtý díl série přitom má přijít rovnou deset let poté, co se série vůbec poprvé objevila na trhu.

Atmosféra ukázky láká na staré známé prostředí i na to, že se navrátí engine jménem Canvas (pochopitelně tentokrát notně posílený hardwarem novějších konzolí) a návrat rovněž hlásí i dvorní hudební skladatel Hitoši Sakimoto.

Příběh hry zavede hráče zpět na fiktivní kontinent jménem Europa, kde právě řádí druhá globální válka mezi frakcemi Atlantic Federation a Imperial Alliance a kde se hráči vtělí do role velitele Claude Wallace. Toho slibují v bojích doprovázet jeho staří známí, s nimiž dříve dokonce i vyrůstal.

A v rámci návratu starých známých pořádků se hráči dočkají rovněž opětovného příchodu systému BLiTZ, který v obměněné podobě zkombinuje prvky real-time strategií a akce z pohledu třetí osoby.

RPG Valkyria Chronicles 4 by mělo dorazit v příštím roce na PlayStation 4, Xbox One a na Nintendo Switch. Počítače tedy zatím ve výčtu vybraných platforem prozatím chybí.

Zdroj: USgamer, Destructoid, www.GameInformer.com, Kotaku, Siliconera

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 20. 11. 2017 v 15.26

Skvělý trailer. Asi taky natočím naše firemní porady a přihodím k nim smyčcový koncert, aby byly epic. A ty kytičkové lány, které se neohnou ani za projíždějícím tankem - super epic!
Valkyria Chronicles je ale skvělá hra a jsem rád, že udělají dvojku, pardon čtyřku, a že všichni společně zapomeneme na úlet jménem Revolution (padaly hlavy?).

Nahlásit nevhodný obsah

20847380
Mitsurugi napsal 20. 11. 2017 v 13.40

nikkarin: O tom žádná, snad se povede.

Nahlásit nevhodný obsah

20847380
Mitsurugi napsal 20. 11. 2017 v 12.00

Návrat slaví Claude Wallace kterého budou doprovázet jeho staří známí? Jaký návrat? On byl v nějaké jiné hře? V jedničce není, ve dvojce není, ve trojce není, tak odkud se vrací?

Nahlásit nevhodný obsah