Halo 5 představuje podporu Xbox One X

8. listopad 2017 09:27 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (1)

Již delší dobu víme o tom, že pátý díl série Halo bude podporovat po stránce hardwaru velmi výkonnou Xbox One X, aktuální ukázka nám však představuje všechna specifika této vylepšené edice hry a nadále láká k zakoupení nejen hry samotné a k doplnění případných mezer ve vzdělání, ale především zve k investici do této nové konzole.

Pro tu si 343 Industries připravili pochopitelnou podporu 4K rozlišení, plynulejší běh hry v 60 snímcích za vteřinu, svižnější nahrávací časy a povšechně nejkrásnější možnou verzi toho dosud největšího titulu z univerza série Halo.

I v případě vlajkové lodi Microsoftu Halo 5: Guardians pak samozřejmě platí také to, že hru naleznete například i na Xzone a na stejném místě ostatně lze vytvořit i objednávku samotné konzole Xbox One X.

Zdroj: Tisková zpráva

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 8. 11. 2017 v 10.00

To mi připomnělo, že bych si konečně mohl zahrát čtyřku na X360 :-)
Microsoft dal na trh skvělou konzoli - o tom asi není pochyb, problém je v tom, že o čtyři roky později než měl. Ideálně. Reálně ji měl uvést rok nebo dva po původním modelu, který hned zkraje začal nabírat velkou ztrátu na PS4. Ale to vyžadovalo koule. A ty Microsoft nemá. Ale kdo je má, že?

Nahlásit nevhodný obsah