For Honor bude opět na víkend zdarma

6. listopad 2017 12:01 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (6)

Čtvrtá sezóna historické bojové akce For Honor se kvapem přiblížila a spolu s tím Ubisoft spustil dedikovanou webovou stránku, kde můžete nalézt data spuštění volného víkendu i lákadlo k odhalení chystaných novinek čtvrté sezóny.

Odhalení těchto detailů proběhne na oficiálním Twitch kanále hry, a to konkrétně 9. listopadu v osm hodin večer našeho času, v případě zájmu o víkend zdarma se pak hráči dočkají možnosti si hru předem sáhnout. Odkazy by měly být dostupné již během zítřka, a to pouze ve verzi pro PC a pro PlayStation 4. Na Xbox One zřejmě nebude tato možnost dostupná, celkově však nabídka hraní zdarma bude pochopitelně k mání i na této platformě.

Samotná ochutnávka bude k mání ve stejný den již od šesti hodin večer našeho času v případě verzí pro PlayStation 4 a pro PC, hráči na Xbox One však budou moci do hry naskočit ještě o pár hodin dříve, a to konkrétně již v osm hodin ráno. Konec této akce pak na všech platformách nastane 12. listopadu.

Ubisoft za další nezapomíná připomínat nutnost aktivního předplatného prémiových služeb v případě konzolí a až do 13. listopadu pak bude tento titul na všech platformách k mání za akční cenu. V případě zájmu o fyzickou kopii hry pak můžete zavítat například na Xzone.

Zdroj: DualShockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
12194789
Mejthyas napsal 7. 11. 2017 v 12.40

Zerosekai: Jo v pohodě :)
Ta hra je a bude do budoucna čistě multiplayerová ...sing je tam jenom jako takový zpestření a hlavně jak jsem řekl , jako příprava na multi.
A vývojáři už párkrát řekli , že na singlu pracovat nebudou...

Nahlásit nevhodný obsah

20919665
Zerosekai napsal 6. 11. 2017 v 22.46

Mejthyas: hmm díkec za dva velmi podrobný komenty, konečně mi někdo dokázal říct jak na tom ted hra je, možná si ji nadělím pod stromek, kdyby třeba padla do nějaké slevy dostala se pod 500, ale ted zrovna ji asi ještě nechám spát, díky své ne moc multiplayerovosti.

Nahlásit nevhodný obsah

12194789
Mejthyas napsal 6. 11. 2017 v 21.29

Zerosekai: Sestavení modů je furt stejný jako při Launchi ....ale na začátku season 4 maj připravenej mod Tribute.
Což je víceméně capture the flag.
Hraje se na skirmishových mapách a po mapě jsou rozesety tři totemy ....obě strany mají na své základně tři plug-iny kam jeden z totemů postupně musíš zasadit ....každý ze tří totémů tvýmu týmu dá určitěj bonus (záleží , kterej totem jsi sebral)
Hra končí , až tým zasadí všechny totemy (případně než vyprší čas , ale to nevím přesně)
Po zasazení všech totemů dostane celý tým super buff , má jenom jeden respawn a spustí se odpočítávání ...do vypršení času musí druhej tým aspoň jeden totem vyndat.
Toť asi podrobnější vysvětlivka
+ se taky do budoucna chystá masivní překopání bojový mechaniky .....spousta mechanismu prostě hráče žene k tomu aby se chovali jako želvy ....skoro neůtočili a snažili se pouze o garantovanej dmg

Nahlásit nevhodný obsah

20919665
Zerosekai napsal 6. 11. 2017 v 20.33

Mejthyas: a co se modu týče je to furt ta stejná 1v1 2v2 a dominion? nebo přidali ještě něco? počítá se do budoucnosti s něčím víc coop nebo prostě jen nasypou další postavy a bijte se?

Nahlásit nevhodný obsah

12194789
Mejthyas napsal 6. 11. 2017 v 20.14

Pokud nejsi člověk co si chce užívat primárně hru proti hráčům a jejich nevyzpitatelným taktikám , tak si hru určitě nekupuj.
Co se týče vyvážení hry a obsahu je hra opravdu někde jinde , než byla v únoru , kde startovala ... + navíc přichází season 4 kde přibide další content.
Hru proti botům můžeš hrát i v kooperaci , ale je to nuda ....boti prostě zůstanou botmi ...stále stejná taktika ...stejný sety tří , čtyř kombinací , co na tebe bot vysype ...a tím to hasne ...kdežto hráč je kreativní.
Za mě je to naprosto parádní hra a jejich tvůrci na ní pracují a spějě to dobrým směrem (sice na můj vkus velice pomalu , ale což)
Co se týče kampaně - je od začátku furt stejná a naprosto nedotčená ....netrvá moc dlouho a seznámí tě tak akorát se základama aby ses připravil pomalu na mulťák.
Pokud si ale jak říkáš spíš užíváš singl , tak ti hru nedoporučuju.

Nahlásit nevhodný obsah

20919665
Zerosekai napsal 6. 11. 2017 v 19.32

už sem se zkoušel ptát na různejch diskuzích a nikdo mi ještě neodpověděl ani pozitivně ani negativně, jak je na tom For Honor ted? má to cenu kupovat? ten koncept samotnej se mi líbil, ale nejsem sto pro multák člověk co by se vyžíval v duelech nebo dva proti dvěma, spíš tak něco offline proti AI třeba nebo něco coop, vím že to má kampan ale taky že ta kampan není nic moc. Jak je na to mteda hra ted? je tam toho dost za ty snížený peníze za který to ted je k mání?

Nahlásit nevhodný obsah