RPG Dragon's Dogma má nový launch trailer

5. říjen 2017 16:51 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (4)

Po ukázce grafické stránky hry a mezigeneračního posunu v případě akčního RPG Dragon’s Dogma: Dark Arisen se nyní můžete podívat také na launch trailer, který nově oznámil příchod hry i na evropský trh a na nové konzole.

V tom lze vidět partu mnohým již známých dobrodruhů bojujících s ohromnými nepřáteli a atmosféru fantasy hry na hrdiny, která vůbec poprvé vyšla ještě na minulou generaci konzolí a již před více než pěti lety.

Nyní je však hra dostupná i na PlayStationu 4 a na Xbox One, plnou cenu však naštěstí nečekejte a obě digitální distribuční platformy ji nabízejí za vcelku sympatickou cenu. Za ještě nižší je ale hra k mání i na Xzone, nezávisle na zvolené distribuci však hráči dostanou klasické RPG, které se ve své době snažilo zaujmout zejména promyšlenou prací s parťáky hlavní postavy. Ti mohli vzejít buďto z lokálního herního světa, anebo je bylo možné získat on-line a z rozehrané hry kamaráda.

A záběry z této formy zážitku už vám může přinést slíbená ukázka. Ta je jinak nabitá dramatickým střihem i bombastickými záběry a slibuje adrenalinem prorostlou zábavu.

Zdroj: DualShockers

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20872214
Malekith napsal 5. 10. 2017 v 18.06

Ta cena je vážně hezká ale Shadow of War a novej AC sežerou všechny finance na hry. Někdy to ale vyzkouším.

Nahlásit nevhodný obsah

20866316
Wumitai napsal 5. 10. 2017 v 17.30

a na PSN Store za krásných 729 kč, to je krásná cena, je tam základní hra a DLC, plus všechny ty speciální obleky, zbraně a kouzla, ty se náhodou hodí, když chcete rozject hru na hard, tak se takové lepší brnění se slušným mečem a štítem hodí, do toho startu.

Nahlásit nevhodný obsah