PC verze The Division je na víkend zdarma

13. září 2017 15:08 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (5)

Volné víkendy bývají pravidelnou příležitostí k tomu, aby si hráči vyzkoušeli jednotlivé on-line tituly a měli možnost si na vlastní kůži vyzkoušet, zda jim ta či ona hra sedne, či zda se v jejich případě jedná o ztrátu času. A jeden takový se právě chystá i v případě third person akce The Division z dílny francouzského Ubisoftu.

Aktuální nabídka přinese hráčům možnost vyzkoušet všechen obsah základní verze hry, k dodatečně vydaným přídavkům se však nedostanou. I to je ale již dostatečně lákavá nabídka sama o sobě a my můžeme jen vzpomenout na nedávné lákání na rozšíření obsahu v podobě aktualizace jménem Resistance.

Přídavek se pochopitelně týká všech verzí hry, nabídka volného víkendu však tentokrát osloví pouze hráče na PC, konzoloví hráči si musí počkat na jiné kolo. Z pohledu Ubisoftu jich je zkrátka aktuálně zřejmě dostatek a vydavatel nemá v tuto chvíli zapotřebí tamní komunitu jakkoli nadále rozšiřovat.

Tak jako tak tento víkend pro hráče na PC začíná již zítra v sedm hodin večer našeho času a potrvá až do neděle a do sympatických desíti hodin večer. Pokud jste tedy o tuto akci ještě nezavadili, tak si určitě chvilku najděte. Plnou verzi hry poté samozřejmě můžete ve verzích pro konzole i pro PC zakoupit například na Xzone.

V případě Uplay obchodu pak aktuálně rovněž Ubisoft nabízí hru v akci a k tomu můžete hru začít stahovat již nyní a být tak zavčasu připraveni vrhnout se zpět do akce.

Zdroj: VG247, GameSpot

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20845348
Lahva napsal 14. 9. 2017 v 08.01

Unterwald: Je pravda že to "například" je takový úsměvný. Není se za co stydět. :)

Nahlásit nevhodný obsah

20867678
Unterwald napsal 13. 9. 2017 v 18.29

David Plecháček: Však já také v žádném případě neútočil na novinku samotnou, za tu jsem rád a patřím mezi ty, kteří tuto nabídku asi opravdu využijí.
Šlo mi o něco jiného a dovolím si použít stejný příměr, který jsem používal u svých studentů a budu doufat, že to nepřijmete jako snahu Vás poučovat, ale jen neškodné brmlání. Je to čistě můj názor otevřený diskuzi.

Pokud by nějaké mé alternativní Já, které by bylo více zručné, pracovalo jako prezentér ovoce v Kulturním Ekologickém Centru Úchvatné Přírody (KECUP), kterou by financovalo Zelinářství Okurčička, a prezentoval bych lahodnost letošních jablek, bylo by vše v pořádku. Co víc, já dokonce lidem říkám, že tento víkend mohou jablka ze sadů ochutnávat zdarma. Skvělé! V okamžiku, kdy ale dodám, že i po skončení víkendového jabkobráni budou jablka stále k dostání i v Zelinářství Okurčička ... pak už dělám reklamu. Možná nechtěnou, ale z mého pohledu nezpochybnitelnou.

Původní poznámkou jsem jen chtěl říci, že poslední věta předposledního odstavce je zbytečná a laciná.Byla to čistě jen rada a vyjádření mrmlajícího čtenáře :-).
A upřímně bych se do toho býval už nepouštěl, je to prkotina a hloupůstka. Ale nevím jak vám, ale mě tak hrozně dokáže vytočit, když mě směřovaná odpověď začíná Nope... ale to už jsme u jiné části marketingu a u PR.

Nahlásit nevhodný obsah

20875595
David Plecháček napsal 13. 9. 2017 v 17.34

Unterwald: Nope, nejedná se o reklamní sdělení, píšeme o všech free víkendech. Nebo se o to alespoň snažíme. Ne ale kvůli našemu majiteli, nýbrž kvůli hráčům, kteří - v tomto případě - The Division nemají a chtěli by si ho čas od času zadarmo zahrát a eventuálně v něm najít zalíbení. Xzone na Hrej reklamu má, články na míru tu ale nevznikají. A pokud se tak stane (což bylo od akvizice jednou), je samozřejmě pečlivě označený.

Nahlásit nevhodný obsah

20867678
Unterwald napsal 13. 9. 2017 v 17.25

Neoznačené komerční sdělení? Chápu problematické postavení informačního kanálu konkrétního prodejce, ale takhle násilně to šoupnout přímo do článku? V tom vidím v lepším případě snahu se zavděčit majiteli, v horším snahu o milou, očividnou, ale pořád "skrytou" reklamu. A to je proti žurnalistické etice mládenci! :-o Myslím, že to velké tlačítko Koupit na Xzone nám všem případným zájemcům stačí. A nebo třeba dát nahoru nad podobně laděné sdělení info, aby se staří zapšklí novináři zbytečně nerozčilovali? :-O Chápu, že v tomto případě jsme na hraně... ale tak to začíná! :-o

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr2.1 napsal 13. 9. 2017 v 15.53

Měsíc pluje po obloze a hrobové ticho luhů a lánů prořezává pouze cvrččí zpěv ...
CVRK ....... CVRK .........

Nahlásit nevhodný obsah