4K patch zamíří do Zaklínače na PS4 Pro

8. září 2017 12:17 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (3)

Jestliže jste snad ještě odkládali možnost rozehrát třetí díl herní ságy o Zaklínačovi jen proto, že jste snad doufali v brzké vydání zkrášlující aktualizace pro PlayStation 4 Pro, tak pro vás máme dobrou zprávu – ta totiž může dorazit nakonec již brzy.

Původně CD Projekt RED něco takového dělat nechtěl, poté ale došlo ke změně názorů a Zaklínač se na silnější z konzolí naučí novým kouskům. To samé pochopitelně bude platit i v případě Xbox One X.

Původně totiž CD Projekt RED avizoval, že se aktuálně bude plně věnovat pouze karetnímu Gwentu a dříve oznámenému a stále ještě blíže neodhalenému Cyberpunku 2077, nicméně společnost otočila a majitelé PlayStationu 4 Pro se mohou těšit na aktualizaci, která do hry přinese údajně dokonce i podporu 4K rozlišení.

Přesnou podobu patche ještě neznáme a nevíme tedy ani to, zda vývojáři kupříkladu nabídnou i možnost volby mezi vyšším rozlišením a svižnější snímkovací frekvencí, tak jako tak mohou být hráči touto pozorností jistě potěšeni.

Datum vydání zatím nicméně neznáme, původně sice Adam Kiciński z vývojářského týmu přislíbil vydání v řádu dnů, v prohlášení pro britský magazín Eurogamer však následně nadšení trochu zkrotil a slíbil pouze brzké představení detailů.

Zdroj: Destructoid, Eurogamer.net

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20840267
Mischmo napsal 8. 9. 2017 v 14.18

Mně osobně se "lepší grafika" v Rise of The Tomb Raider zdála spíš škaredější, všechno jako by bylo víc rozmazané. Naproti tomu 4k režim vypadal úplně úžasně. Kdybych ale neměl 4k TV, určitě bych raději hrál s vyšším frameratem než s "pěknější grafikou".

Nahlásit nevhodný obsah

20879610
chlum29 napsal 8. 9. 2017 v 13.34

tuter: Přesně..upřímě bych radši pokaždé bral lepší grafiku než "4K"..možna to ma co dělat s tím že nemám 4k telku :)

Nahlásit nevhodný obsah

20863689
tuter napsal 8. 9. 2017 v 12.35

To je bezva :-) a bylo by fajn kdyby byla ještě i třetí možnost, stejně jako u rise of tomb raider, kde šlo zlepšit grafické detaily

Nahlásit nevhodný obsah