Kentucky Route Zero zamíří i na konzole

6. září 2017 14:07 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (0)

Tvůrci z nepočetného týmu Cardboard Computer před několika lety představili svoji unikátní vizi epizodické adventury a jednoho surrealistického dobrodružství jménem Kentucky Route Zero, původní příběh však doposud stále ještě nedopověděli a poslední pátá epizoda stále ne a ne vyjít.

Osobně jsem se sérií měl velmi pozitivní zkušenosti (a připomenout na to konto mohu recenzi prvních dvou epizod zde a zde), v průběhu hraní a kvůli stále se protahujícímu vývoji jsem však sérii raději odložil k ledu. Počátkem příštího roku by se však tento příběh konečně měl dočkat rozuzlení, a to dokonce i na konzolích.

Vydavatelství Annapurna Interactive totiž oznamuje, že se postará o vydání hry na konzolích, a to na Xbox One, PlayStationu 4 i na Nintendu Switch. Samozřejmostí je přitom to, že na konzole dorazí série v již zkompletovaném vydání, a tedy již i v podobě všech pěti původně plánovaných epizod.

Ta poslední pochopitelně v rámci vydání konzolových edic dorazí i na původní platformy PC, Mac a Linux a při této příležitosti se můžete podívat na nový trailer. Zavděk následně musíme aktuálně vzít příslibem, že by k vydání hry mělo dojít na počátku příštího roku.

Zdroj: DualShockers

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!