Autoři komentují nový trailer Wolfensteina

14. červen 2017 15:54 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (3)

Z nového Wolfensteina jsme nadšení. Líbí se nám, líbí se nám celá rebootovaná série, a máme pocit, že americký The New Colossus do ní krásně zapadne. Spolu s The Evil Within 2 se bezesporu jedná o nejcennější želízko, které Bethesda na E3 ukázala. A ukázala také nový trailer s názvem America Under Siege.

V komentovaném videu autoři hovoří o tom, co nás vlastně čeká. „The New Colossus je přímé pokračování. Začíná přesně tam, kde The New Order skončilo. Noví hráči se ale chytí velice snadno a pochopí, o čem novinka vlastně je.“ Nejvíce v obraze ale budou navrátilci, kteří ví, že i když byl Blazkowicz „vážně zraněn“, nikdy nepřestane bojovat.

Autoři z MachineGames nemuseli příliš řešit charakter hlavního hrdiny, neboť jeho motivy jsou už od předchozího dílu poměrně snadno uchopitelné a každý se s ním rychle ztotožní, leccos se ale na druhou stranu změní díky Anye, která je těhotná. Jeho břímětem je zachránit svět, ve kterém by mohl se svou vznikající rodinou žít.

V cestě jim opět stojí frau Engel. Ta proti nám brojila už v prvním díle, a i tentokrát si s ní užijeme své. Viděli jsme, co se děje v Evropě, a tak uvidíme, co nacismus udělal ze Spojených států. „Myslíme, že je to zajímavé prostředí, protože je to země, která postavila své základy na myšlence svobody. Byť se hra odehrává v roce 1961, nejsou to ta šedesátá léta, která známe.“

Zajímá-li vás více, následující video nesmíte minout. Stejně jako všechny hry, které Bethesda na své konferenci představila, i Wolfenstein II: The New Colossus vyjde ještě letos. Zakroužkujte si datum 27. října 2017, tehdy si pro novinku můžete zajít do obchodů.

Zdroj: VG247

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
9864338
DeSmond napsal 15. 6. 2017 v 14.25

rezz3t: To bylo taky to jedine, co me napadlo :) Ostatne halucinogeni scena byla uz v New Order, teda vlastne jen v jedne casove linii, ale bylo to prave v te s Wyattem (ktery do ruky chameleona bere). Ta situace v traileru le nevypada jako nejvhodnejsi na trip :D

Nahlásit nevhodný obsah

20880185
rezz3t napsal 15. 6. 2017 v 12.17

DeSmond: asi to ze ten capek je na lsd a ma halucinace

Nahlásit nevhodný obsah

9864338
DeSmond napsal 15. 6. 2017 v 11.36

Na tomhle videu me asi nejvic zaujalo individuum s jmenem Arcade Berg :D Btw. co vubec ma znamenat ten animovany chameleon z konce traileru?

Nahlásit nevhodný obsah