XCOM 2 rozšíří expanze War Of The Chosen

12. červen 2017 21:08 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (1)

 Po téměř roce se povedená tahová strategie dočká rozšíření. DLC War Of The Chosen rozšíří titul o nové frakce, typy vojáků i nepřátelské jednotky. Přinese i novou část příběhové kampaně, hráči budou mít opět za úkol zabránit únosu hlavy organizace XCOM.

 Stavebním kamenem DLC bude trojice vetřelců zvaných Chosen. Tato povedená chasa by měla mít řádně tuhý kořínek a v průběhu několika soubojů notně zatápět hráčovým jednotkám. Každý je obdařen vlastními schopnostmi, vlastní taktikou a v průběhu hraní by se měla jejich nebezpečnost dále zvyšovat. Doposavaď víme o Assassinovi, jakožto protivníku na krátkou vzdálenost, a Warlockovi, využívajícím psionické schopnosti. Chosen v boji doprovází jednotky Spectre, schopné zmást nepřítele stvořením jejich klonů.

Na hráčovu stranu se naopak mohou postavit zástupci tří nových pozemských frakcí, nenápadní Reapeři, hybridní Skirmisheři a psioničtí válečníci Templars. Ti přijdou k užitku i kvůli Lost, zombie podobným mutantům, kteří budou vnikat během soubojů na bitevní pole a svou přítomností jistě zajímavě zamíchají kartami.

 XCOM 2: War Of The Chosen dorazí na PC, PlayStation 4 a Xbox One 29. srpna letošního roku.

Zdroj: Siliconera

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20863161
Tataboj napsal 12. 6. 2017 v 21.14

Tak snad to nebude mít stejný výsledek jako Enemy Within, kde ti Mecové a genetické modifikace dost snížili obtížnost předchozího XCOMu. Ale samozřejmě se těším. :)

Editováno: 12. 06. 2017 v 21.14

Nahlásit nevhodný obsah