Ukázka prvních hrdinů Agents of Mayhem

9. květen 2017 10:38 / Pavel Makal / Novinky / Diskuze (2)

K oznámení hry Agents of Mayhem došlo už skoro před rokem a od té doby jsme se dozvěděli jen pár střípků informací. Jisté je to, že studio Volition, které stojí za sérií Saint’s Row, se ani tentokrát nechce držet příliš při zemi a jejich nový titul bude stejně ztřeštěný jako poslední dvě dobrodružství gangu 3rd Street Saints. V novém traileru se můžete seznámit s první trojicí hrdinů a také sexy šéfkou organizace, která je zaměstnává. Doufejme, že má na ten francouzský přízvuk zbrojní pas!

Aktuálně představená trojice sestává z frajírka Hollywooda, lupičky Fortune a obřího Hardtacka. Hollywood proti přání obou zbylých členů nazval tuhle údernou jednotku Franchise Force, protože celou agenturu vnímá jako značku, kterou je především potřeba prodat. Jak už napovídá jeho přezdívka, Hollywood dá především na efekt a ačkoli je schopen odvést svou práci kvalitně, je pro něj zrovna tak důležité, jak dobře u toho vypadá.

Druhou členkou je již zmiňovaná Fortune, která sází na mrštné pohyby, dvojici spolehlivých pistolí a věrného drona. Hardtack je hrozivý obr, který má ale zlaté srdce a stal se tedy miláčkem obecenstva. Nikdo nezabíjí nepřátele s takovou radostí jako právě on! Jsme vážně zvědavi, jaké další výtečníky nám vývojáři z Volition představí příště. Hrdinů by totiž v Agents of Mayhem mělo být víc než dost.

Jeden z důležitých prvků hry je schopnost okamžitě teleportovat jednotlivé hrdiny do bitvy a z bitvy.  Díky tomu můžete okamžitě měnit sestavu svých agentů v poli, poslat ty zraněné na marodku a vybrat si ty nejvhodnější adepty pro každý konkrétní úkol. Agents of Mayhem jsou singleplayerovou akční hrou v otevřeném světě, v plánu jsou verze pro PlayStation 4, Xbox One a PC. Hra vyjde 18. srpna letošního roku, do té doby se toho o ní určitě ještě hodně dozvíme. Hru si už nyní můžete objednat v e-shopu Xzone.cz.

Zdroj: All Games Delta

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20912174
The End napsal 9. 5. 2017 v 12.06

:-D Tohle bude PSINA :-D...
... :-D Humor v této gamese vypadá trochu jako v seriálu ARCHER :-D

Nahlásit nevhodný obsah

20866316
Wumitai napsal 9. 5. 2017 v 11.18

ha ha ha ha kam se na to hrabe G.I. Joe už se těším, tohle bude paráda :D

Nahlásit nevhodný obsah