Sledujte zběsilý trailer na Agents of Mayhem

3. duben 2017 12:11 / Pavel Makal / Novinky / Diskuze (3)

Společnost Volition má od svého založení v roce 1996 na kontě celkem slušnou řádku her. Mezi všemi pak vyčnívají dvě série, Red Faction a Saint’s Row. Zatímco poslední díl značky Red Faction vyšel už před šesti lety a od té doby je ticho po pěšině, Saint’s Row s každým dalším dílem ještě více popustilo uzdu nepříčetnosti a v dosud poslední čtyřce a datadisku Gat out of Hell už se nebere vážně vůbec nic. Nejinak je tomu zjevně i v případě aktuálně chystaného titulu Agents of Mayhem.

Ten si od Saint’s Row nepůjčuje jen zjevnou lásku k fialové barvě, ale i humor, který na vás vývojáři hází každé dvě sekundy. Jádrem ale bude zběsilá akce, v níž dostanete k dispozici tým hrdinných agentů, kteří se pokusí zvrátit světovou nadvládu zločinecké organizace CABAL. Vaši agenti sice také nebudou žádní svatouškové, tváří v tvář skutečným záporákům je ale každá pomoc dobrá.

Hra se bude odehrávat ve futuristickém Soulu, na výběr budeme mít z dvanácti hratelných postav, přičemž k dispozici budete mít v jednu chvíli trojčlenný tým. Vývojáři z Volition se nyní pochlubili novým trailerem, který sází na přehnanou akci, vtip a popkulturní odkazy. Kdo by si nevzpomněl na znělku legendárního A-Teamu? Z videa je patrné, že zatnout tipec zlovolnému zloduchovi, který si říká Doktor Babylon, je jedna věc, mnohem důležitější je u toho ale dobře vypadat a náležitě si to užít.

Spolu s trailerem jsme se také od vydavatelství Deep Silver dozvěděli i datum vydání. Agents of Mayhem vyjdou 18. srpna na PC, PS4 a Xbox One. Verze pro Nintendo Switch podle slov vývojářů aktuálně není v plánu. K předobjednávce hry získáte navíc bonusové balíčky s alternativními kostýmy. Hra si můžete objednat v e-shopu Xzone.cz.

Zdroj: Gamespot

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
8405418
Renee napsal 3. 4. 2017 v 21.33

Pamatujete někdo Battleborn? Proč mám dojem že to bude dost podobný výtvor? Jsem velkej fanda Saints Row, ale stejně jako jsem si koupil Battleborn protože mám rád Borderlands od stejnýho studia, tak se trochu bojím že když koupím toto tak to zas budou vyhozený peníze za třeba ne špatnou, ale brzy mrtvou hru...

Nahlásit nevhodný obsah

20875787
Darth Crow napsal 3. 4. 2017 v 16.38

Pokiaľ to bude rovnako chorá somarina ako Saints Row... tak to rozhodne kupujem! :D

Nahlásit nevhodný obsah

20866316
Wumitai napsal 3. 4. 2017 v 12.39

jasná koupě :D

Nahlásit nevhodný obsah