I druhý XCOM obohatí modifikace Long War

7. leden 2017 14:50 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (1)

XCOM: Enemy Unknown šlo v PC verzi obohatit o významnou modifikaci jménem Long War – ta ze hry činila podstatně odvážnější a především také náročnější kousek, jenž cílil na publikum hledající tu pravou výzvu. Tým tvůrců však naštěstí s vydáním druhého dílu hry nezahálí a s podporou Firaxisu v zádech aktuálně oznamuje tvorbu nové verze modifikace, jež zamíří právě do XCOM 2.

Modifikace nese jméno Long War 2 a základní myšlenka zůstává identická – přinést do hry komplexnější kampaň, jež nabídne více taktických možností, schopností, prvků výbavy a nových herních aspektů, jež zvedají celkovou náročnost hry. K vydání by přitom mělo dojít již během několika týdnů.

K tomu tvůrci oznamují změnu jména studia – nově si říkají Pavonis Interactive a prohlédnout si při této příležitosti můžete oficiální web. Tam se mimo jiné dočtete, že tito vývojáři navrch chystají i samostatný projekt – strategii jménem Terra Invicta. První informace o té pak mohou znít velmi povědomě – v roli hráčů dáte dohromady hlavy těch nejvlivnějších představitelů vládních, obranných a vědeckých složek svého národa a za úkol následně máte ubránit se vetřelecké invazi. Nic bližšího zatím bohužel nevíme, hra by se však měla postupem času prezentovat na Kickstarteru, kde budou vývojáři žádat o finanční podporu komunity.

Zdroj: www.GameInformer.com, DualShockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878639
Jsoucno napsal 8. 1. 2017 v 16.19

A bude tahle modifikace na PS4 (Xbox) zdarma, nebo v nějaké DLC edici? Jelikož jsem si koupil tak pár dní po datu vydání Deluxe Edition, tak doufám, že bude v rámci nějakého free updatu...

Nahlásit nevhodný obsah