Známe HW nároky editoru Halo 5 Forge

27. srpen 2016 11:51 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (0)

PC edice editoru Halo 5: Forge vyjde již v září a tam kreativní hráče nechá vytvářet a testovat mapy za pomocí snad intuitivnějšího ovládání za pomocí myši i klávesnice a upraveného uživatelského rozhraní. Vedle toho také editor nechá jejich tvůrce své výtvory okamžitě s dalšími hráči vyzkoušet, a to až v rozlišení 4K. A co k tomu bude potřeba za hardware, to již naznačuje příspěvek na stránkách hry.

Vidět lze požadavky minimální, doporučené a ultra s tím, že ty doporučené jsou pro 1080p rozlišení a ty ultra pak právě pro 4K, obojí v 60 snímcích za vteřinu. Ani pro jedno přitom není potřeba jakkoli přehnaného hardwaru a hra by tak měla být dostupná i pro rozumně dostupné i rozšířené sestavy. Ostatně, posuďte sami:

Minimální požadavky

CPU: Intel Core i5 2, GHz nebo ekvivalentní od AMD
RAM: 8 GB RAM
Disk: 40 GB volného místa
GPU: NVIDIA GeForce 650 TI, 2GB videopaměti

Doporučené požadavky

CPU: Intel Core i5-3570k 3.4 GHz nebo ekvivalentní od AMD
RAM: 12 GB RAM
Disk: 40 GB volného místa
GPU: NVIDIA GeForce GTX 970, 4GB videopaměti

Ultra požadavky

CPU (Intel): Intel Core i7-4770k 3.4 GHz nebo ekvivalentní od AMD
RAM: 16 GB RAM
Disk: 40 GB volného místa
GPU: NVIDIA GeForce 980 TI, 6GB videopaměti

Editor nadále na každý pád požaduje Windows 10 s poslední Anniversary aktualizací a DirectX ve verzi 12. Novinky a přesnější specifikace počítačové verze editoru pak můžete vidět v červencovém příspěvku, ve kterém nám PC edici editoru pro Halo 5 (odkud pochopitelně půjde sdílet své výtrovy s hráči i na Xbox One) představili sami tvůrci z 343 Industries.

Zdroj: Destructoid, GameSpot

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!