For Honor představuje hrdiny a MP režimy

18. srpen 2016 12:33 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (3)

Autoři multiplayerové rubačky For Honor se pořádně rozmluvili o rolích jednotlivých bojovníků v post-apokalyptických bitvách samurajů, rytířů a Vikingů. Na hráče čekají čtyři typy hrdinů pro každou ze tří frakcí, dohromady tedy celkem 12 možností jak přispět k dění na bojišti.

Nové sedmiminutové video tím navazuje na včerejší trailer zaměřený na hratelné frakce. Ve For Honor se můžete vtělit do kůže jednoho ze čtyř typů bojovníka. Univerzální Vanguard je po všech stránkách vybalancovaný útočník, Assassin, jak již jméno napovídá, funguje jako hbitý a křehký vraždící element, vhodný především do boje jeden na jednoho. Heavy je určen pro hráče specializující se na tankování a čtvrtou možností je Hybrid, který vzdává hold svému jménu. Hybridní hrdinové jsou speciálně sestavení a měli by disponovat rozmanitou paletou schopností.

Důležité je, že žádná z rolí nebude exkluzivní pro jednu nebo druhou frakci. Samurajové, rytíři i Vikingové budou mít k dispozici všechny možnosti, což by mělo přispět k vybalancování multiplayerového zážitku. Na druhou stranu nebudou jednotlivé typy bojovníků na všech stranách identické. Samurajští hrdinové jsou prostě hbitější než drtivě silní vikinští.

Rozdílnosti by měl pomoct i systém personalizace postav. Na výběr budou obě pohlaví, barva pleti nebo různé druhy brnění. S postupem času si hráči odemknou i nové vybavení které ovlivní přímo jejich výkon v boji.

Už včera Ubisoft potvrdil, že má PC verzi na starost studio Blue Byte, zodpovědné za hry ze série Anno nebo The Settlers. Podepsali se i pod bezproblémovou PC verzi Rainbow Six Siege. Bonusem je oznámení uzavřené alfaverze, která bude probíhat od 15. do 18. září letošního roku na všech třech platformách. Počet testerů by ale měl být omezený, zatím se můžou zájemci o svou šanci přihlásit na oficiálním webu.

Vydání For Honor je naplánováno na 14. únor příštího roku.

Zdroj: VG247

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20894901
Beranir napsal 18. 8. 2016 v 19.54

tahle hra se mi líbí, pěkná grafika i animace boje, ale nevím jestli má fakt tolik obsahu abych kupoval za plnou cenu

Nahlásit nevhodný obsah

20877390
Strejda Phil napsal 18. 8. 2016 v 14.07

Letošní Gamescom je pro mě velké zklamání.Neviděl jsem žádnou oznámenou hru(pokud vy ano,doplňte prosím diskuzi)...Takže stejné jako E3,vývojáři ty hry odhalí dávno před E3 a Gamescomem a pak jsou tam jen malé střípky novinek.

Nahlásit nevhodný obsah