Kompletní Halo 5 zdarma na zkoušku

29. červen 2016 13:11 / Pavel Makal / Novinky / Diskuze (0)

Pátý díl Halo s podtitulem Guardians si nejen od nás odnesl velmi solidní hodnocení. Pokud máte doma Xbox One a z nějakého důvodu jste dosud s pořízením zatím posledního dobrodružství hrdinného Master Chiefa a Spartana Locka váhali, nyní se nabízí ideální příležitost, jak hru okusit na vlastní kůži.

Počínaje dnešním dnem (spíš hledejte později odpoledne) bude Halo 5 k dispozici ke stažení zdarma. Jedná se sice bohužel jen o časově omezený trial, vyzkoušet si ale můžete úplně kompletní verzi se všemi přídavnými balíčky. K dispozici je jak singleplayerová kampaň, tak i režim pro více hráčů, včetně nového kooperativního módu Warzone Firefight.

Abyste mohli nabídku využít, potřebujete aktivní zlaté členství na Xbox Live a dostatek volného místa na disku. Hra ve své kompletní podobě spolkne úctyhodných 81 GB. Pokud se vám hra natolik zalíbí, že se s trialem nespokojíte, určitě vás bude zajímat i nabízená slevová akce, která srazí cenu na polovinu. Nabídka zkušební verze trvá do 5. července, raději tedy příliš neotálejte.

Zdroj: VG247

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!