Halo 5 obdrží nový kooperativní režim

25. únor 2016 17:07 / Pavel Makal / Novinky / Diskuze (1)

Halo 5, exkluzivní titul pro Xbox One, obdrží v letošním roce update ve formě modu Warzone Firefight. Tento režim nahradí oblíbený Firefight z předchozích dílů a byl oznámen v rámci odhalení Hammer Storm updatu.

343 Industries, tvůrci populární střílečky, slibují nabušený nový obsah ve formě nových map, vozidel, zbraní, herních modů a REQ balíčků. Kromě toho se zavázali k hlubšímu naslouchání komunitě, které by mělo vést k dalšímu zlepšování herního zážitku.

Warzone Firefight přinese do hry kooperativní PvE hratelnost, ve které budou hráči společně kosit zástupy nepřátel. Komunita již delší dobu volala po návratu populárního režimu a jeho implementace je důkazem, že vývojáři neberou své sliby na lehkou váhu. 

Zdroj: VideoGamer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20809508
TarguMures napsal 25. 2. 2016 v 19.26

Snad využijí obrovské Warzone mapy a hru na serverech k nějakým experimentům. Firefight, kde by se přesouvalo skrze lokace a krom bránění by se i útočilo, to by bylo super. Nebo tam zkusit dat nějaké eventy typu, že teď na druhé straně se tam objeví super nepřítel, takže půlka týmu zůstane bránit základnu a druhá vyrazí pryč...

Nahlásit nevhodný obsah