Tři staronové herní režimy obohatí Halo 5

8. únor 2016 14:55 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (3)

Únor se v případě Halo 5: Guardians ponese ve znamení futristických míčových sportů. Vrací se totiž trojlístek populárních herních modů Grifball, Fiesta a Assault, přepracovaných pro potřeby čtvrtého pokračování populárního FPS.

K sérii Halo prostě míče a multiplayerové bitvy s jejich přítomností patří. V Halo 5 ale zatím chyběly. To se má změnit s příchodem únorových aktualizací, přinášejících zmíněné tři multiplayerové režimy. Právě prvek míče všechny tematicky spojuje. Prostřednictvím Halo Waypoint se o nich rozepsal Max Grossman, multiplayerový designér.

Assault je v podstatě modifikovaný Neutral Bomb Assault. Hráči mají za úkol dostat míč do soupeřovy brány, kde exploduje. Hlavním rozdílem oproti původnímu režimu je, že se bude nově meruna objevovat na různých místech mapy. Tým tak bude nucen držet určitá území, kde se může objevit. Vrací se i Grifball, zvláštní mutace rugby. Od toho reálného se liší pouze v drobnostech. Například tím, že hráči třímají energetické meče a kladiva a snaží se navzájem zabít. A nebylo by to Halo, kdyby nebyl míč zároveň bombou. Do třetice všeho dobrého pak přichází Fiesta, speciální verze klasického Oddballu. Devízou “Fiesta” režimů byly v Halo vždy náhodně navolené zbraně. U Guardians je tomu nejinak, týmy se tedy o držení míče porvou za pomocí nahodile namixovaných výzbrojí. A aby se ostatní hráči moc nenudili, ve všech třech případech dostanou ti třímající míč krátkodobá vylepšení obleku.

Dále vylepšili vývojáři Halo 5: Guardians množstvím menších detailů. Jemně poladili modrou barvu zbroje Blue Teamu, pozměnili požadované úrovně pro uplatnění některých REQ balíčků ve Warzone nebo mírně zasáhli do aktuálně dostupných playlistů, které multiplayer nabízí.

 

Zdroj: Halo Waypoint

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
13767209
leco77 napsal 8. 2. 2016 v 18.42

Split tomu chybí hodně, ale ten nepřijde do Halo 5 nikdy. Škoda

Nahlásit nevhodný obsah

20884991
Lex_ napsal 8. 2. 2016 v 17.25

To co by hráči chtěli je aby hra neměla mikrotransakce...

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr NN napsal 8. 2. 2016 v 15.56

Splitscreen ne ? Podle mě to je No. 1 co by HALO hráči chtěli. Mulťák na gauči je mulťák na gauči viz. Big bang theory.
(jen trolluju) :)

Editováno: 8. 02. 2016 v 15.57

Nahlásit nevhodný obsah