Halo 5 konečně obsahuje editor Forge

17. prosinec 2015 11:31 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (1)

Jedno větší rozšíření Halo 5 dostalo už v listopadu. Bezplatný obsah navíc byl mnoha hráčům po chuti, přesto jsme se v rozšíření Battle of Shadow and Light nedočkali mapového editoru Forge, který byl naplánován až na prosinec. Jak vývojáři z 343 Industries řekli, tak činí, a tak se nyní na Forge můžeme podívat z blízka.

Prosincové rozšíření dostalo název Cartographer's Gift. Součástí je především již zmíněný editor map, který obsahuje na 1700 objektů, jenž můžeme při tvorbě map použít. Ačkoliv už tento počet zní dobře, vývojáři přislíbili další položky, které přibydou na základě zpětných reakcí od hráčské komunity.  

Update do hry dále přidává SPNKR raketomety, několik nových map (jedna pro mód Warzone, jedna pro módy Slayer a Strongholds, dvě pro Big Team Battle). Součástí jsou také desítky menších vylepšení a různých oprav stávajícího obsahu.

Na celý seznam novinek a vylepšení se můžete podívat na této stránce

Zdroj: Destructoid

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
13767209
leco77 napsal 17. 12. 2015 v 13.24

Ty dvě nové mapy, jedna pro warzone a druhá pro arenu jsou dobré. Doufám, že takové mapy tam budou přidávat více. Naopak forge mapy jsem nikdy moc nemusel a doufám, že jich moc nebude ani...

co je na jednu stranu dobrá a zároveň blbá změna jsou ty měsíční sezóny. Sice dobrý, že se to vymaže a každý měsíc můžete mít jiný rank, ale prvních 10 zápasů bude každý měsíc docela o ničem, buď potkáte mnohem lepší hráče, nebo mnohem horší :D takže jeden zápas mám 20:5 a druhý 3:15... jde vidět, že bez těch ranků a třídění hráčů, se tohle hraje docela těžko

Editováno: 17. 12. 2015 v 13.24

Nahlásit nevhodný obsah