Master Chief si v Halo 5 helmu nesundá

22. srpen 2015 17:50 / Jiří Bigas / Novinky / Diskuze (1)

Pokud jste snad doufali, že se Master Chief v nadcházejícím Halo 5: Guardians konečně odmaskuje, musíme vás bohužel zklamat. Vlastně, co my? Tim Longo za to může!

Master Chief si prý ponechá svou helmu po celou dobu kampaně. Jeho skutečná tvář tak nadále zůstane zahalena tajemstvím. Tvrdí to alespoň šéf projektu Halo 5 Tim Longo. Prohlásil to během akce X15 kanadské pobočky Microsoftu.

“Vlastně vůbec nevím, jestli o tom mohu mluvit,” prohlásil Longo podle serveru Game Rant. “Ale svou helmu si nesundá,” dodal. Do této letité záhady už částečně vneslo trochu světla několik střípků - částečně odkrylo tvář Johna-117 například zakončení na obtížnost Legendary v kampani Halo 4, - ovšem kompletní oficiální (!) podoba chybí.

Co myslíte vy, dočkáme se někdy a spatříme tvář Master Chiefa v některém z pokračování v plné parádě?

Zdroj: GameSpot

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 24. 8. 2015 v 08.51

Jako, i kdyby svoji tvář ukázal, tak co. Bude tam nějakej totálně neznámej ksicht (navíc ksicht, kterej si nikdo z Bungie nevymyslel při prvním dílu, ale který byl spíchnut teď). Obličej Masterchiefa je jeho helma a tak ho 100% lidí zná. Je to jako kdyby jste chtěli aby si helmu sundal soudce Dredd.

Nahlásit nevhodný obsah