Spousta nových screenshotů z Halo 5

10. srpen 2015 11:51 / Jaromír Möwald / Novinky / Diskuze (2)

S každým dalším okamžikem, kdy se objeví nové záběry a obrázky z pátého dílu série Halo se dá říct, že hra vypadá stále lépe a lépe. Na letošním Gamescomu jsme měli možnost prohlédnout si několik záběrů z kampaně i multiplayeru. Teď si (nejen) tyto záběry můžete prohlédnout ještě jednou na krásných screenshotech.

Je jich téměř padesát a vedle boje Spartanů s Covenanty ukazují i několik momentek z multiplayerového zápolení. Především je ale fajn se zaměřit na hru světla a stínu, která ve všech Halo hrách dosahovala špičkové úrovně. Pětka zřejmě nebude výjimkou.

Ti pozornější z vás jistě ocení i drobné grafické změny v designu nepřátel z řad Covenantu. Ne snad, že by Eliťáci a Hunteři vypadali zcela jinak, ale díky hardwarové síle Xbox One už to nejsou jen jakýmsi kovovým materiálem potažení mimozemšťané, nýbrž skutečně zlověstně vyhlížející protivníci, které asi nebude úplně zábavné potkat v temné chodbě s posledním zásobníkem. Enjoy v naší galerii!

Zdroj: Reddit

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
13767209
leco77 napsal 10. 8. 2015 v 17.56

red-icius: to dělají jen grunti :D čekání na vydání je ubíjející, které zpříjemní Forza 6... jenže čekání na Forzu je taky ubíjející :D

Nahlásit nevhodný obsah

20809076
red-icius napsal 10. 8. 2015 v 14.21

no dokud budou protivnici skrehotat a zvatlat jako z animaku, tak se jich nikdo bat nebude ... :D

Nahlásit nevhodný obsah