Autoři Gears of War mají novou identitu

4. červen 2015 10:18 / Jiří Bigas / Novinky / Diskuze (2)

Black Tusk Studios, vancouverský vývojářský tým patřící Microsoftu, který má pracovat na nových Gears of War, se přejmenoval. Nyní je znám jako The Coalition.

Studio pracuje na pokračování sci-fi akce od ledna 2014, kdy Microsoft koupil práva na Gears of War od firmy Epic Games. Společně s nimi putoval do Vancouveru i Rod Fergusson, který vedl vývoj série už v Epicu. Byl to právě on, kdo včera na webu Xbox Wire slavnostně oznámil, že se tým přejmenuje a svou novou identitou dává najevo nejen vlastní soudržnost, ale vyjadřuje rovněž lásku k sérii, o níž teď má pečovat a na kterou jméno odkazuje.

Samotní autoři by prý byli rádi, pokud by si hráči spojovali jméno The Coalition s Gears of War do budoucna stejně, jako když slyšíme 343 Industries a vybavíme si Halo anebo při zmínce Turn 10 Studios většině z nás naskočí závodní série Forza. No, nebude to lehký úkol převzít žezlo po Epicu a ještě vytlouct lidem z hlavy, kde má tahle sága své kořeny. Ale když vzali na milost fanoušci Halo i 343 Industries, kteří hru zdědili po Bungie…

Zdroj: VG247

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20809076
red-icius napsal 4. 6. 2015 v 18.41

me teda ani Judgement nevadil, bylo to pojaty jinak, ale tim ze to bylo mimo hlavni linii, tak to bylo omluvitelny, navic ty level perky to docela ozivily ... ;)

Nahlásit nevhodný obsah

20872373
jemenozkoze napsal 4. 6. 2015 v 12.16

Pokud se The Coalition postaví ke Gearsům stejně jako 343 k Halo, není důvod si značku se sérií nespojit. Pokud ovšem vytvoří něco ve stylu GoW: Judgment, bude to průser... Marcus Fenix rulez !!

Nahlásit nevhodný obsah