Nabídne Halo 5 přerod hrdiny v padoucha?

23. březen 2015 17:10 / Zdeněk Princ / Novinky / Diskuze (4)

Vývojáři z 343 Industries, potažmo lidé z Microsoftu, několik dní lákali na odhalení nových informací ohledně Halo 5 a po krátkém videu s kulkou mířící na Master Chiefa prolomili ledy. Ne ovšem způsobem, který byste čekali...

Do dnešních brzkých ranních hodin čekali fanoušci na krátký audiolog fiktivního válečného zpravodaje Benjamina Girauda, který se snaží dokonat naznačené dílo a vypadá to, že se z největšího hrdiny galaxie - Master Chiefa - stane v dalších dílech padouch. Jistě, nikde není napsáno, že v Halo 5 půjdeme Master Chiefovi po krku, ale minimálně snaha demytizovat jeho počínání a připravit mu skrze scénář perné chvilky spojené s nutností očistit své jméno by nás čekat mohla.

Usuzujeme tak ze slov zmiňovaného novináře, který byl sice v počátku ohromen Master Chiefovým počínáním, po zjištění dalších a dalších informací si už ale není jistý, zda se Master Chief skutečně snaží lidstvo zachránit, nebo zda se jedná o promyšlenou konspiraci.

První epizodu audiologu nazvaného Hunt the Truth si můžete poslechnout na nově supštěných stránkách s tím, že už za šest dní přibude nová. Je vám podobný způsob odhalování příběhového pozadí po chuti, anebo byste radši méně podobných experimentů?

Zdroj: Oficiální stránky

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20869409
xGeorgeXx napsal 24. 3. 2015 v 13.10

Fukushima_zarybu: Co by to mělo kopírovat, HALO bylo oznámeno ve stejnou chvíli jako MGS V. NAvíc tomu naznačoval i čtvrtý díl, že s dalším se bude dít něco neobvyklého. Takže žádná kopie.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Fukushima_zarybu napsal 24. 3. 2015 v 07.59

Příjde mi to trochu jako kopírování MGS:V, kde se taky hlavní hrdina přerodí v padoucha

Nahlásit nevhodný obsah

-1
leco77 napsal 23. 3. 2015 v 17.54

zní to dobře. Dost mě tenhle přístup překvapuje a jsem zvědav, co se z toho nakonec vyklube.

Nahlásit nevhodný obsah