Tekken X Street Fighter vyjde. Jednou

22. leden 2015 11:39 / Jiří Bigas / Novinky / Diskuze (3)

Zatímco bojovkový crossover Street Fighter X Tekken pod vedením Capcomu vyšel už v březnu 2012, jeho protipól od Namca nazvaný prozaicky Tekken X Street Fighter považuje řada fanoušků už bezmála za mýtus.

Hra oznámená na Comic-Conu v San Diegu v roce 2010 prý ale rozhodně není u ledu. Šéf vývoje Katushiro Harada prozradil, že na projektu v tuto chvíli pracuje asi 40 lidí s tím, že pochopitelně sám plánoval hru vydat mnohem dřív.

Jedním z důvodů, proč na Tekken X Street Fighter stále čekáme, může být i jistý přetlak na tomto poli, které má jen relativně omezenou skupinu fanoušků. Nicméně Harada stále nechce bohužel upřesnit ani přibližný časový rámec, kdy by netrpělivě očekávaná novinka mohla nakonec vyjít. Nezbývá než si držet palce.

Zdroj: VG247

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
-1
karel napsal 22. 1. 2015 v 23.43

Mě se nelibily vsechny tekkeny ctyrkou pocinaje..bojovnici uz nevypadaji jako lidi, ale jako hroudy svalu a celkove je to moc prehnany a na efekt...trojka byla super.

Nahlásit nevhodný obsah

20872373
jemenozkoze napsal 22. 1. 2015 v 13.47

Je to škoda. Protože přechod postav z Tekkenu do prostředí Street Fightera dopadlo docela dobře. Doufám, že se jednou dočkám i převedení "streetfighterovských" bijců do Tekken universa. Snad nejde jen o Haradovy plané sliby.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Emil Evžen napsal 22. 1. 2015 v 13.45

Bojovky už mají největší slávu za sebou. Tekken se nezmenil od PS2 verze skoro vůbec. Nehledě na to že ten Asijský styl už je nuda. Proto fandim už jen Mortal Kombatu.

Nahlásit nevhodný obsah