Walmart počítá s Halo na prosinec

30. duben 2014 17:54 / Zdeněk Princ / Novinky / Diskuze (3)

Další díl série Halo, který pravděpodobně neponese číslovku pět a je označován jako „Halo for Xbox One“, vyjde podle obchodu Walmart v prosinci. Únik zatím nepotvrzené informace proběhl obvyklou cestou, tedy chybným a předčasným zařazením hry do obchodu, navíc s poměrně matoucím popiskem.

Jak už bylo řečeno, uvádí prosincové datum vydání, což je však v rozporu s informací o vydání 1. října, která se u produktu rovněž nachází. Aby otazníků a dohad nebylo málo, spekuluje se rovněž o tom, že Walmart skutečně udělal chybu a vůbec se nejedná o další pokračování sci-fi ságy. Mnohem reálnější je totiž vydání Halo 2 Anniversary, které by si mělo vzít po vzoru předchozího dílu tohoto HD remaku do hledáčku Halo 2.

Mluvil o něm nakonec i dabér hlavního hrdiny, Steve Downes, jasno nicméně budeme mít až na E3, kde se bude série zcela určitě probírat.

Zdroj: Gamezone

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
-1
ghost napsal 1. 5. 2014 v 09.48

tyhle data na obchodech beru s nadhledem. si vemte že české e-shopy už hráče ladí na PC verzi GTA V, přitom ani PC verze není potvrzená ale vím že na vánoce byly data třeba kolem 20. března. k smíchu:D

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Kerio napsal 1. 5. 2014 v 08.10

https://www.youtube.com/watch?v=u_jRgv-UqBU&feature=yout ube_gdata_player jestli pak to nenapsal pan Willy

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Honza4545 napsal 30. 4. 2014 v 18.10

Teda musim říct stává se to nějak často.Jsem taky nedávno na xzone stránkách viděl infamous second son zařazenej do skupiny ps3 her.

Nahlásit nevhodný obsah