Vývoj Halo 5 nabírá na obrátkách

19. březen 2014 11:16 / Ondřej Švára / Novinky / Diskuze (2)

Hned jedenáct nových pracovních pozic otevírá studio 343 Industries pro tvorbu "nějaké" hry ze světa Halo. V inzerátu studio láká zájemce na různé produkční pozice, které s Halo více či méně očividně souvisí, a tak není pochyb o tom, že noví pracovníci posílí tým vyvíjející Halo 5 pro Xbox One. 

Pátý díl ságy Halo je stále zahalen informační mlhou. Loni na E3 Microsoft akorát ukázal nicneříkající trailer s Master Chiefem v oškubaném poutním hábitu a od té doby se o Halo příliš nehovořilo. Víme jen to, že by hra mohla vyjít ještě v letošním roce a paradoxně by nemusela nést žádnou číslovku. MIcrosoft ji v souvislosti s novogenerační konzolí asi plánuje vydat jako restart celé série. 

Pracovní pobídka je jen dalším malým, ale cenným střípkem do mozaiky, která bude zkompletována nejspíš až na letošním E3. V inzerátu se hledá například šéfdesignér levelů pro multiplayer, dále mistr zvuku a výtvarníci prostředí či konceptů. Všechny pozice mají v popisu nějakou spojitost se světem Halo, takže vážení, vývoj dalšího dílu velké xboxové ságy opravdu nabírá na obrátkách

Zdroj: VG247, CVG

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
-1
demonBREDY napsal 19. 3. 2014 v 20.17

Jo tohle je prostě Halo a není třeba cokoli dodat.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
monitor napsal 19. 3. 2014 v 15.17

už aby to bylo venku

Nahlásit nevhodný obsah