Připravte se na konec světa v Tropicu 4

18. říjen 2013 15:08 / Marek Švrkala / Novinky / Diskuze (1)

Od vydání skvěle hodnocené strategie Tropico 4 uplynuly už více než dva roky, přesto vydavatelství Kalypso a studio Haemimont Games nadále pokračují ve vydávání stahovatelného obsahu. Další DLC nazvané Apocalypse se tematicky jeví velice zajímavě, své ostrovany v něm totiž musíte připravit na hrozící apokalypsu. Studená válka se proměnila v pořádně horkou a jaderný konflikt je nevyhnutelný...

Vaším úkolem je zachránit co nejvíce lidí před vyhubením – prožijete však těžkou volbu v tom, komu dát při záchraně přednost. Ne každý se totiž vejde do jaderných krytů, které nově budete moci stavit. Vedle nové budovy tvůrci chystají také speciální oblek, jenž uvidíte v obrázcích, vlastnost obyvatel snižující potřebu jídla a misi nazvanou prozaicky How I learned to love the bomb.

DLC se na příslušných místech pro PC a Xbox 360 prodává za 3,99 eura. Zatím není jasné, zda tvůrci mají v rukávu ještě nějaký další nový stahovatelný obsah, nebo zda je DLC Apocalypse tím posledním balíčkem. Připomínáme však, že na příští rok už je ohlášen pátý díl.

Zdroj: tisková zpráva

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20833371
RezavejTank napsal 18. 10. 2013 v 18.06

Super! Snad jediné DLC, které mě na Tropicu 4 zaujalo.
Pořádám menší soutěž o gamesky:
http://steamcommunity.com/groups/our_li…

Nahlásit nevhodný obsah