Hrajte s námi: MGR: Revengeance

28. únor 2013 13:20 / Tomáš Krajča / Novinky / Diskuze (4)

Populární série stealth akcí Metal Gear Solid si na nový díl bude muset ještě počkat. Mezitím ale studio Platinum Games nabízí svůj akční off-spin Metal Gear Rising: Revengeance. Do jeho hlavní role obsazují Raidena, děj Revengeance je zasazen do doby čtyři roky po událostech Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots. Raiden pracuje pro společnost Maverick Security, pomáhá trénovat vojáky a chránit VIP v africké zemi zotavující se z občanské války. Musí ale čelit armádě kyborgů z Desperado Enterprises, kteří podporují teroristy a na samotném začátku hry unesou premiéra N'Maniho...

Výrazně odlišná hratelnost založená na rychlém nindžovském pohybu a šermování mečem s možností rozsekat všechno kolem na kousíčky malé tak, že červi ani nebudou muset žvýkat, vede ke svižné akci s patřičnou mírou přehnaného násilí a proudů krve.

Sledujte první hodinu hraní Metal Gear Rising: Revengeance v našem pravidelném Let's play pořadu Hrajte s námi. Původně plánovaný titul Sniper Elite: Nazi Zombie Army bohužel pro zpoždění vydání Steam verze vysílat nebudeme – ale věříme, že atraktivní eskapády nindži/kyborga Raidena budou více než adekvátní náhradou. Hodinu komentovaného hraní z Metal Gear Rising: Revengeance vysíláme dnes od 17 hodin na kanálu Twitch.tv/hrejtv. Sledujte živý přenos a zapojte se svými postřehy, otázkami a tipy:

Zdroj:

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20842214
LojZza napsal 28. 2. 2013 v 23.38

Je to super hra. Akorat celkem kratka - o vikendu jsem ji dohral. Jak tady nekdo muze srovnavat MGS a MGR, ktery byl zcela jinak zanrove orientovany to fakt nepochopim.

Nahlásit nevhodný obsah

20851805
Leckie napsal 28. 2. 2013 v 13.38

Kdo bude hrát? :-)

Nahlásit nevhodný obsah