BURDA Digital apetit online.czApetitonline Elle.czElle Marianne.czMarianne Maxim.czMaxim Hrej.czHrej Marie ClaireMarie Claire JoyOnline.czJoy SvetZeny.czSvětŽeny moje betynka.czMoje betynka pošli recept.czPošli recept chip.czChip Marianne BydleníMarianne Bydlení ApetitShop.czApetitShop Elleshop.czElleShop
více

Archiv článků

15. duben 2012 23:22 / Tomáš Krajča / Novinky / Diskuze (1)

Oficiální oznámení nového dílu úspěšné akční série Crysis 3 je pod embargem a proběhne až zítra ve 12 hodin GMT (tedy ve 14 hodin středoevropského času). Ale jak už to tak v podobných případech občas bývá, něco málo uniklo zpod pokličky dříve. Už před několika dny proběhl internetem obrázek krabice Crysis 3. Na vině byl distribuční systém Origin, který tak nabídl pohled na hlavního hrdinu mířícího na nepřátele moderním lukem.

Víkendový úlovek je ještě o něco pikantnější – na prvním screenshotu je totiž k vidění hlavní hrdina i prostředí a lze z něj vyvozovat i více o obsahu Crysis 3. Podle všeho bude protagonista navlečený v nové verzi nanoobleku čelit nové mimozemské hrozbě v ulicích New Yorku. Podívejte se sami – a nalaďte se na porci informací z prezentační akce Cryteku, nebude totiž zdaleka jen o třetí "Krizi" ;-)