Robert Bowling opouští Infinity Ward

27. březen 2012 09:51 / Maggot / Novinky / Diskuze (0)

Pokud jste někdy sledovali výstavy a předváděčky akční série Call of Duty, téměř vždy byl součástí programu i proslov, možná spíše výstup, Roberta Bowlinga. Tento energický vývojář a momentální vedoucí studia Infinity Ward dokázal fanouškům naslouchat a dokázal je vždy také velice dobře pobavit, což naposledy potvrdil během výstavy Call of Duty XP.

Dnes ovšem přišla zpráva jako rána z čistého nebe - Robert Bowling opouští svou pozici kreativního stratéga, opouští svou mluvčí pozici v Infinity Ward a opouští i Activision. Bohužel neupřesnil žádné detaily svého odchodu, tudíž se můžeme jen dohadovat, jaký je důvod v pozadí. Vývojářský tým ovšem přišel o velkou kapacitu, která by mu mohla v budoucnosti citelně chybět.

V pozadí se ovšem šeptá o neshodách mezi jím a vedením... říká se totiž, že Robert chtěl výhodnější podmínky pro hráče, za což bojoval s takovým úsilím, až mu došly síly a byl tak nucen odejít. Tato část zprávy je ovšem čistou fámou, Robertovo odchod je ovšem potvrzen s požehnáním Activisionu.

Zdroj: eurogamer.net

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!